Wpis z mikrobloga

@sebeq77: Niespecjalnie rozumiem dlaczego nie miałby dostać jakiejś grubszej kasy. Osobiście uważam książki i jego dorobek za pierdyliard razy ważniejszy niż gry. Więc jeśli przy okazji da radę ściagnąć kilka cebulionów - tylko przyklasnę.
  • Odpowiedz
@motaboy: Bo jest burakiem. Zamiast się dogadać od razu i posłuchać CDprojektu bo chcieli mu dać procent sprzedaży to on chciał kasę z góry i jeszcze szydził z gier. A teraz płacze cebularz jeden, zamiast przeprosić ich za te teksty i próbować się dogadać. Nie znoszę takich buraków cwaniaków
  • Odpowiedz
@Zdzichu_alkoholik: tak, tylko że Sapkowski musiałby udowodnić, że CD Projekt był pewien zysków i wykorzystał celowo pisarza zaniżając jego wynagrodzenie. A tak nie było, proponowali mu procent od zysków z czego nie skorzystał. Sprawa jest jasna i klarowna.
  • Odpowiedz
@sebeq77: @jabolsy: Rozumiem Pana Janusza, że nie chciał procentu. Wtedy gry nie były jeszcze tak popularne a szansa sukcesu finansowego była niska.
Czemu Pandrzej nie wysłał CV do CDPRED po premierze drugiej gry (która była sukcesem) zawierające "JESTEM AUTOREM UNIWERSUM, UMIEM PISAĆ HISTORIE, POROBIĘ WAM QUESTY, POMOGĘ W PROMOCJI GRY, AUTORYZUJĘ WYDARZENIA Z GRY JAKO KANON. DAJCIE MI HAJS"? Bo jest Januszem i burakiem i żadne pieniądze mu się nie
  • Odpowiedz
@norbert108: No właśnie też mnie dziwi. Redsi są naprawdę spoko ludźmi. Znam kilka osób u nich i mają mega fajne i nowoczesne podejście do wielu rzeczy. I na tysiąc procent by się dogadali z Sapkowskim gdyby chciał coś tam pomagać przy grach i by też jakoś promował te gry. No ale to buraczany cep.
  • Odpowiedz
@sebeq77: Przypomniał mi się komiks ze Sknerusem McKwaczem w roli głównej.

W całym Kaczogrodzie zaczęło brakować bilonu, więc miasto podjęło decyzję, by cały zgromadzony w skarbcu Sknerusa wymienić na jeden, specjalny banknot. I tak też się stało, ale tym banknotem kaczor nie mógł nigdzie za nic zapłacić. Brak "żywej" gotówki wpędzał go dodatkowo w depresję, lecz na szczęście wszystko dobrze się skończyło - do skarbca zaczęły przyjeżdżać ciężarówki wiozące zysk z
  • Odpowiedz
@sebeq77: ahhh miód na moje serce widzeć straszny ból dupy tego starego pierdziela, który oczami wyobrazni widzi siebie jako bogatego faceta gdyby nie był taki chytry. Mam nadzieje, że CD PROJECT, bedzie odnosic jeszcze wieksze sukcesy, a jego niech #!$%@? trafia do konca zycia. Koniec :)
  • Odpowiedz