Wpis z mikrobloga

@piozag Jeśli piszesz o tej poniżej, to kłamiesz. Użył słowa Führer, które oznacza wódz, i nie odnosił się do samego Hitlera, a do sposobu wykonywania władzy.
Volki - @piozag Jeśli piszesz o tej poniżej, to kłamiesz. Użył słowa Führer, które oz...
@Volki: Zdjęcie słowa będzie mi ciężko zrozumieć, za głupi jestem. Ale zdjęcie Hitlera w moich trzech linkach już ogarniam. Jesteśmy w Polsce, u nas trochę inne zasady pisowni niż w Niemczech obowiązują. Wiesz, po prosu myślałem że masz na myśli tego, konkretnego Fuhrera. Czekam na przykład innego wodza używającego tego tytułu.
@Volki: A ty szybko i sprawnie edytujesz komentarze ;)
Ich spreche nicht Deutch, zobacz bite do moich linków, tam widać że fuhrer to potocznie Hitler, i to nie tylko im unsere land Polen.
@piozag Bo to był oczywisty błąd przy pisaniu metodą słownikową, a ty się #!$%@? jakby to miało jakieś znaczenie. Tonący się brzytwy chwyta.

Führer ma kilka znaczeń, podobnie jak słowo prezydent czy wódz. Jeśli ktoś użyje słowa prezydent, to nie znaczy od razu, że chodzi o Dudę.

Poza tym Konrad mówił w kontekście zarządzania zielenią miejską, więc w ogóle nie miał na myśli tytułu Hitlera, a w sposób arbitralny kierowanie/zarządzanie przez jedną
Poza tym Konrad mówił w kontekście zarządzania zielenią miejską, więc w ogóle nie miał na myśli tytułu Hitlera, a w sposób arbitralny kierowanie/zarządzanie przez jedną osobę.


@Volki: Skoro już tłumaczysz co miał na myśli "Konrad", to może wiesz dlaczego rzuca co chwila fuhrerami, podobnie jak Korwin? Mnie to lekko uderza i uważam za niepotrzebne. Chodzi o rzucenie kontrowersyjnego słówka dla nabrania rozgłosu, czy może wynika to z nieudolnie ukrywanych sympatii ideologicznych?
@piozag Ja nic nie tłumaczę, a tym bardziej czyichś myśli. Po prostu opisuję fakt. Wszystko co napisałem, oparłem na faktach, a nie domysłach.

Nie wiem czemu użył tego słowa. Mogę się domyślić, że chciał, aby jego słowa były wyraziste, i dać do zrozumienia, że takimi sprawami nie powinien się zajmować prezydent miasta, a eksperci.

Ja właśnie zapamiętałem jego słowa o ekspertach ds. zieleni przez tego Führera.
@piozag

Prezydent tak, fuhrer nie, co wykazałem w materiale dowodowym wyżej, co prawda to jakaś plebejska Wikipedia, Słownik Języka Polskiego i encyklopedia Brittanica, a nie jedynie słuszne, niemieckie

Jaki ty jesteś typowym wykopkiem - nie znam się, to się wypowiem.

"Wenn die Führer der vier multilateralen Wirtschaftsorganisationen sich gemeinsam an die Welt wenden, müssen sie eine gewichtige Botschaft haben."

http://m.faz.net/aktuell/wirtschaft/der-handelsstreit/iwf-weltbank-wto-und-oecd-warnen-vor-zerstoerung-des-welthandels-15830557.html

Szkoda mi już czasu na ciebie.