Wpis z mikrobloga

Samsung Galaxy S9 czy Oneplus 6? Muszę do poniedziałku kupić nowy telefon. Obecny SGS6 leży w serwisie i nie wyrobią się z naprawą. Najważniejsze kryterium to dualsim (gdyby nie było tak ważne to kupiłbym sgs8 i dostał 500zł zwrotu). Zaznaczając, którąś z opcji fajnie gdybyście napisali dlaczego dany tel mam wybrać.
#telefony #android #samsung #oneplus #jakitelefon #kiciochpyta

Jaki telefon wybrać?

  • SGS9 25.0% (13)
  • OP6 71.2% (37)
  • Inna opcja 3.8% (2)

Oddanych głosów: 52

  • 10
  • Odpowiedz
@woleratler: Wcale nie tak delikatnie lepszy, w słabym świetle jednak wychodzi roznica. Nakładka i ogólnie stylistyka samsunga jest moim zdaniem ładniejsza i w obecnej wersji w ogóle nie laguje - kosmiczna roznica w porównaniu do poprzedniego roku i S8. Fakt, aktualizacje będą wolniej, ale patche zabezpieczeń są na bieżąco zawsze
  • Odpowiedz
@Vaerlin: w słabym świetle Samsung ma przewagę, ale w dobrym świetle to widząc porównania bardziej podobał mi się OP6.

Co do nakładki to nie ma obecnie nic lepszego niż OxygenOS.

  • Odpowiedz
@woleratler: to już kwestia gustu i osobistych preferencji :P nie szkaluję OP, moim zdaniem to ścisła czołówka androida, ale z tych dwóch wybrałbym jednak Samsunga
  • Odpowiedz
@woleratler: zależy, tego ramu nawet się nie czuje w normalnym użytkowaniu (czyt. jeżeli nie odpalasz 15 aplikacji naraz jak na testach), drugi aparat daje tylko zoom i rozmycie tła - duperelki, a dla mnie 5,8 cala w S9 jest duża przewaga nad bodajze 6,3 w OP6.
  • Odpowiedz
@Vaerlin: @woleratler: Wołam jednego i drugiego.
Jednak jeżeli będę miał brać samsunga to będzie to s9+.

Szukam OP6 i znaleźć nie mogę. Wszędzie z dostawą lub odbiorem na pon/wt. Wybiorę więc jednak SGS9+ a jak mi nie podejdzie albo OP6T okaże się mega kotem to samsunga sprzedam i kupię wtedy OP ;)

Dzięki za dyskusję.
  • Odpowiedz