Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, opinie w necie to syf, więc wychodzę z założenia, że lepiej Was zapytać. Otóż rozchodzi się o łysienie. Niebieskiemu zaczęły się przerzedzać włosy, zakola powoli mode on, norma po tacie. Chciałam mu sprezentować jakiś środek do wzmocnienia włosów, które mu zostały, żeby nie wypadały dalej i były mocne i aby wzmocnić jego pewność siebie. Czy z doświadczenia bylibyście w stanie jakiś polecić? Dzięki.

#lysienie #zakola

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
  • Odpowiedz
PonadgabarytowaAzjatka: Żaden specyfik nie pomoże. Łysienie jest w genach.
Albo dasz mu do zrozumienia, że łysy jest ok, albo namawiaj na przeszczep. Z tym, że przeszczep nie jest dla każdego, ale dla tych co mają umiarkowane łysienie (bo trzeba te włosy skądś brać).
No chyba, że nie lubisz zakolaków, wtedy rzuć go dla młodszego (ale na 70% nowy facet też wkrótce wyłysieje).

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a pójdę pod prąd, bo myślę, że warto "walczyć" dopóki ma to sens. Oczywiście zależy w jakim stadium łysienia jest twój chłop, bo jak już mocno zaawansowane to faktycznie lepiej zgolić.
Jeśli dopiero zaczyna się przerzedzać, to jeszcze jest o co walczyć. Zawsze lepiej być łysym koło 40-stki, niż przed 30-stką.

Ja stosuję DX-2 i Seboradin i zauważyłem, że dużo mniej włosów wypada niż wcześniej, a nawet śmiem twierdzić, że zrobiły się ciut gęstsze.

Do tego polecam zapuścić trochę włosy, żeby było czym "przykryć" przerzedzenia. Nie chodzi mi tu o zaczeskę, tylko po prostu fryzurę z przedziałkiem. Jak ktoś się ścina na jeża, to zawsze wszystko będzie widać jak na dłoni i w sumie ogolenie na zero nie będzie jakimś drastycznym
  • Odpowiedz
Te wszystkie szampony typu dx2 to sciema, szkoda na nie wydawać kase. Wyjatkiem sa te które zawieraja ketokonazol ( ma slabe dzialanie antyandrogenne) jak Zoxin med czy nizoral. Tak naprawdę z oficjalnych środków które działają to tylko minoxidil 5% ( np alopexy 5) i finasteryd 1 mg ( np androstatin 1 mg albo można też kupować w dawce 5 mg i dzielić tabletkę to wychodzi taniej np adaster). Oba te leki są
  • Odpowiedz
PrzyjemnyDrań: Jak mu wręczysz środek na łysienie to na pewno poprawisz jego pewność siebie xD

Moim zdaniem są dwie opcje 1) zaakceptować łysienie (bo tak naprawdę otoczenie nie ma z tym problemu, problem siedzi w głowie), 2) wywalić kasę na przeszczep włosów.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W internecie dużo kłamstw, dlatego pytasz się na wykopie gdzie 99% użytkowników nie ma pojęcia o łysieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak chcesz dobrej porady to wyślij go do dermatologa, jeżeli mu to sprawia problem, dermatolog rozpozna czy to androgenówka i prawdopodobnie podejmie leczenie. Jedyną osobą w tym temacie, która napisała prawdę jest kolega @arcadio_morales: - Masz tak 3 podstawowe środki do leczenia
  • Odpowiedz