Wpis z mikrobloga

Polecam każdemu fanowi Berserka oraz serii Dynasty Warriors. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uniwersum Berserka pięknie współgra z mechaniką gier DW.
Jest jucha, wstawki z anime itd., a możliwość pociupania m. in. Zoddem - mrrr ʕʔ
Właśnie odbijam Caskę i ekipę, tuż po odejściu od Griffitha, a gdzie tam do podróży do Elfhelm... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#berserk #ps4 #manga #anime #gry
xionacz - Polecam każdemu fanowi Berserka oraz serii Dynasty Warriors. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U...

źródło: comment_L4612ZvbQk0dwKJwbCMAFrNTUUXLbmRH.jpg

Pobierz
  • 5
@xionacz mowisz ze niezle strasznie za szczyla sie jaralem tym anime do dzis mam subskrypcje na mange (masakra czekac miesiace na pare rys ktore prawie w ogole nie pchaja fabuly) i mialem kiedys kupic ale wlasnie raczej negatywne opinie widzialem to sobie powiedzialem ze kupie jak troche cena spadnie. Koncze spidermana myslalem nad yakuza kiwami moze jednak berserk :)
@palegoldsnake: Dynasty Warriors to zawsze były mocne średniaki. Jeżeli lubisz mechanikę DW to w połączeniu z Gutsem powinno ci się spodobać. Do tego Endless eclipse mode po story mode no i free mode (zdobywanie Dolderey Zoddem itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Obejrzyj kilka gameplayów na yt lub dorwij z "wypożyczalni" wersję na PC i sam się przekonaj przed zakupem. Ja jestem fanem i DW i Berserka