Wpis z mikrobloga

  • 7
Mój brat mnie dzisiaj zaskoczył.
Ma 15 lat i dowiedział się co to #bitcoin
Teraz kopie je na jakimś starym laptopie, który leżał gdzieś sobie w domu.
Teraz najlepsze, że kopie 0.60 PLN na dzień.
Normalnie super biznes. Ten laptop więcej prądu pobiera. ( ͡º ͜ʖ͡º) Pozdrawiam wszystkich od bitcoina, którzy myślą, ze na tym zarabiają.

#gownowpis
  • 16
  • Odpowiedz
@nophp:

Teraz najlepsze, że kopie 0.60 PLN na dzień.


Ale wiesz ze kiedys jak btc byl za 1$ ludzie tez kopali 0.60pln dziennie, z tym ze to bylo 5btc/ miesiac
Za kilka lat mozesz plakac czemu mu zabronilem kopac btc teraz kosztuje 10mln ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Jasiu1th
@LeeBee
@cyberpunkbtc Może sam nie wie co kopie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Napisałem stary, ponieważ dla mnie jest stary, ale parametry ma jeszcze dobre. i5 2gen 2.5 z turbo do 3 Ghz, 8 GB ramu. No i jakąś dedykowana karta graficzna tam jest.
  • Odpowiedz
@nophp: Nieważne jakie parametry. Na najszybszym intelu i9 nic nie wykopiesz. Bitcoin się kopie ASICAMI. Specjalnymi ukłądami tylko do kopania tego. Są szybsze od procków dziesiątki tys razy. Tym się kopie.
  • Odpowiedz
@nophp: Nawet jak by miał GTX960M i nim kopał np ETH które jest jedną z bardziej opłacalnych altów pod GPU, kopanie na CPU jest dużo wolniejsze, to uzyskał by w porywach do 2MH/s co dało by mu ok 10gr/dzień. Natomiast kopiąc BTC nie wiem czy ukopał by 1gr/rok.
  • Odpowiedz