Wpis z mikrobloga

Jeszcze Blizzcon się nie zaczął, a już czuje rozczarowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) "we currently have multiple teams working on different Diablo projects and we can’t wait to tell you all about them . . . when the time is right." https://us.diablo3.com/en/blog/22549433
#diablo3 #diablo2 #diablo #blizzard #blizzcon
MaxDamage - Jeszcze Blizzcon się nie zaczął, a już czuje rozczarowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) "w...

źródło: comment_8ItTZoxjU2j5N8IwWQVg3NCgW4YE4HK8.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaxDamage: tylko co w takim razie chcą zapowiedzieć do diablo skoro diablo what's next jest zaraz po opening ceremony?

Przyznam, że liczyłem gdzieś w głębi serca na diablo 4, a teraz ten post mnie troche przygnębił. Jak znowu dadzą jakis gówno event albo dodatkową postać to... ah szkoda gadać szkoda strzępic ryja naprawde ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak naprawde to ten post mówi: no hej diablo
  • Odpowiedz
  • 4
@Fiktorianin dla mnie przekaz jest prosty, zapomnijcie o D4 na tym Blizzconie, nie rozumiem tylko po co dawali video parę tygodni temu o tym, że coś ogłoszą w tym roku, chyba nie oczekiwali, że port D3 na switcha albo serial Netflixa to coś na co czekała społeczność od kilku lat
  • Odpowiedz
@MaxDamage: Gadając o kilku projektach na pewno muszą mieć w zanadrzu jakąś grę. Diablo 1 Remastered jest niemal pewne. W Diablo 4 nie wierzyłem ani chwili, ale nie zdziwię się, jeśli pokażą jakiś spin-off, popychający markę w nieco inny kierunek, wciąż skupiając się na elemencie H&S. Pasowałaby gra w stylu Left 4 Dead czy Vermintide w świecie Sanktuarium - coop na kilku graczy, fabularyzowane misje, kilka charakterystycznych dla serii postaci,
  • Odpowiedz
@MaxDamage Na pocieszenie moge napisać o drugim najważniejszym zdaniu w tym artykule:

We know what many of you are hoping for and we can only say that “good things come to those who wait,”


Imo. to jest jawne odniesienie do diablo 4 i do tego, że jest co raz bliżej, ale nie na tegorocznym blizzconie. No bo... Co innego mogłoby być czego chce "wielu z was"? D2 remaster? Wątpie, na pewno
  • Odpowiedz
dadza jakis dodatek do d3


@jata12: diablo 3 jest już grą klasyczną i żadnych nowości nie dostanie, no chyba że chciało im się tego druida zrobić xD
  • Odpowiedz