Wpis z mikrobloga

@storkx: gitary właśnie mi brzmią trochę zbyt cukierkowo, za mało brudu. I dla mnie ciut mało dołu w miksie i basu w basie. Ale to tak się czepiam bo spaczony jestem :D Poza tym bardzo mi się podoba - przyjrzę się niedługo tej EPce :)
  • Odpowiedz
@storkx: ogarnąłem :D

nie przypominałbym się gdyby nie tom że się okazało że miałem Was wpisanych w swoim muzycznym excelu jako "do ogarnięcia" ;) od co najmniej 2-3 lat xD
EPka dużo bardziej mi muzycznie siedzi niż płyta z 2014. Fajne te trąbki, przypominają mi taką kapelę (niezbyt może popularną) Yakuza gdzie dużo saxu jest, a którą baaardzo lubię. No i kupiliście mnie JD. Ten numer ma taką progresję i taki tekst że w każdym wykonaniu brzmi świetnie! :) Z całego zespołu ode mnie największe propsy dla wokalisty, to też tak w moje gusta trafia, chociaż decydują niuanse.

No i na koniec, sorki za poprzednią krytykę, sam często zmagam się brzmieniowymi dylematami i zbyt
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: O proszę :D Dzięki za taką pozytywną opinię, a krytyką się nie przejmuj, potrafimy ją przyjmować :) Pracujemy nad kolejnym albumem, więc jeśli przypadło Ci do gustu to stay tuned, jak to się mowi :P
  • Odpowiedz