Wpis z mikrobloga

Takie zlecenie kolega dostał od lekarza.
Miał dostać opaskę uciskowa na nogę, wydano mu pampersy, bo pani w aptece powiedziała, że ten lekarz zawsze na tym zleceniu wypisuje papmeprsy, a ona raz się rozczytala i tak już leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja rozumiem 6 lat nauki i odpowiedzialną pracę, ale czy tak trudno pisać czytelniej niż 10 latek z aspergerem?

#heheszki #medycyna #farmacja
KrolWlosowzNosa - Takie zlecenie kolega dostał od lekarza. 
Miał dostać opaskę ucisk...

źródło: comment_HgeVjNl8341TTdDhjaD7mjGdNfNnNRqf.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 24
@KrolWlosowzNosa: ja rozumiem że lekarz w pośpiechu no ale #!$%@? żaden jakiego spotkałem nie pisze czytelnie, jeśli ja dałem radę w szkole czytelnie pisać nawet gdy facetka bardzo szybko dyktowała to taki lekarz po studiach też nie powinien mieć problemu
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: lekarze juz tak mają, że już na 1 roku studiów wyzej srają niż dupe mają i chyba specjalnie uczą się tak bazgrolić bo to juz taka hue hue tradycja. A jak farmaceuta dzwoni zeby sie dopytać to jeszcze sie #!$%@?ą. Gdyby płacili im od pacjenta gdzie sami sobie musieliby ogarniać "klientów" skonczyloby się to czczenie lekarza jakby byl najwyzsza swietoscia.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: do tej pory gniję jak sobie przypomnę historię mojej żony. Jest farmaceutką, i kiedyś na wizycie u lekarza pomagała mu wypisać prawidłowo receptę. Był taki zachwycony że zawołał lekarzy z gabinetów obok, żeby tez mogli się zapoznać z tą wiedzą tajemną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ile razy musiała jeździć po pacjentach bo lekarz tak napisał że ktoś wydał inną dawkę niż potrzeba... Elektroniczne recepty to
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: Wyobraź sobie mój dramat jak odrabiałem z ojcem lekarzem lekcje. Pisałem coś na polski i zawsze mi dopisywał/przerabiał zdania. A potem co wyraz dryłowełem do niego, bo nie byłem w stanie przeczytać co napisał, ehhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa:

Jak mój synek trafił do szpitala jakiś czas temu to wypis dostał od doktora, który mógłby śmiało siedzieć w średniowiecznej piwnicy w stroju mnicha i przepisywać księgi. Niewiarygodnie zdobne pismo wręcz. Kiedyś wrzucę.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: Nie rozumiem tych durnych lekarzy z tymi bazgrołami, po co tak? Na studiach im każą ? Czy chodzi o to, że gdzieś na poczcie coś nabazgroli, babka za okienkiem zapyta - oooo pan lekarz ? i cała kolejka zacznie bić brawo i kłaniać się w pas, a owy lekarz znowu poczuje się doceniony jakby uratował świat?
  • Odpowiedz