Wpis z mikrobloga

Z walką Wykopków nie będzie problemu. Przecież połowa tutaj to eksperci od treningów, walk i w ogóle od rozjebywania łbów frajerów( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko pytanie, czy ci prezesi firm i dorośli, doskonale ustatkowani ludzie zechcą walczyć dla mało prestiżowej federacji - przecież oni by #!$%@? wszystkich zawodników naraz, a potem wyruchali wszystkie laski na widowni. Tacy właśnie są Wykopowi wojownicy, sama elita( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
#famemma
#patostreamy
#kuracyja
  • 8
@TenTypDres: Odezwał się typ, który aż musi sprawdzać czyjś profil, żeby się do czegoś #!$%@?ć( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz, wejście na tag w wolnej chwili, czy to przerwa pracy, czy to nudne popołudnie, to chyba nic złego? Poza tym, nie atakowałem nikogo personalnie. Rzuciłem żart na podstawie ogólnego stereotypu Wykopków, który jednak ma chyba dużo racji, biorąc pod uwagę charakter niektórych wpisów. Musiałeś poczuć się urażony, co
@TenTypDres: Nie przypominam sobie, żeby ktoś mnie wypunktował( ͡° ͜ʖ ͡°) koleś tylko napisał, że sam jestem użytkownikiem Wykopu. Śmieszkuje z wizerunku "typowego Wykopka", tak samo jak śmieszkuje z "typowego Polaka-Nosacza" itp. Wszystko w ramach żartu. I dlaczego uważasz mnie za hipokrytę? Raczej z żadnego z moich wpisów nic takiego nie bije. Nie bój się, nie poczułem się urażony( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba