Wpis z mikrobloga

@magenciorek: zależy od kochanych strażników. Mi kiedyś policję wlepila tak mandat ale wstawiłem się u nich i tylko mi dali upomnienie za sam fakt że się pofatygowalem i do nich przyszedlem
  • Odpowiedz
@magenciorek: Idź, nie majątek, a szansa, że nie dadzą. Tylko nie próbuj mędrkować czy na siłę usprawiedliwiać. Przyznaj się, powiedz raz, że trochę sytuacja zaskoczyła i nie planowałaś tyle stać i czekaj na decyzję.
  • Odpowiedz
@BajerOp: XXI wiek, a ludzie nadal wierzą w te bzdury... ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co najlepsze, najczęściej te cyrki odstawiają tylko po to, bo brak im odwagi cywilnej, aby przyjąć grzywnę... w wysokości 100 zł (!), czyli kwotę, którą przy odrobinie szczęścia można znaleźć na chodniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak z ciekawości podpytam, co tam ciekawego piszą? Tylko bez najczęstszej ściemy
  • Odpowiedz
@Tomcio_W
XXI wiek a ludzie dalej się przyznają do winy i płacą mandaty. Jak wysyłasz jakieś gotowe pisma z dziadowskich stronek to nic dziwnego, że nie działa. Jak ktoś wie co robić to ma 99% szans na umorzenie i wykopek, strażnik moralności, tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
@marek-krakow: Dokładnie tak mówi każdy "uczony", który przychodzi rozliczyć popełnione wykroczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami dodają także, że ich tato jest adwokatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale niech każdy pozostanie przy swoich racjach! ;)
  • Odpowiedz
@Tomcio_W ja "rozliczałem" 3 razy. Za każdym sprawa umorzona, a nie mówiłem, że tata jest adwokatem :) Jak jesteś ofermą co się kłania przed strażnikami miejskimi i nabiera na ich tanie sztuczki to pewnie wychodzi tak jak piszesz.
  • Odpowiedz
@marek-krakow: Przed strażnikami miejskimi nie miałem póki co potrzeby się kłaniać, na ich sztuczki też się jeszcze nie nabrałem - może dlatego, że dotychczas nie popełniłem żadnego wykroczenia, które mieliby okazję ujawnić? Swoją osobistą opinię (do której chyba mam prawo, nie?) wyraziłem jedynie na podstawie kilkuletniego doświadczenia nabranego podczas dotychczasowej służby w policji, gdzie przez jakiś czas zajmowałem się wyłącznie wykroczeniami. Aczkolwiek dyskusję z Tobą (która od początku, dzięki Tobie, dyskusją
  • Odpowiedz
@Tomcio_W: sztukę manipulacji masz opanowaną na poziomie ruskiej agentury. Najpierw wypowiedzieć się w lekko prowokacyjnym i prześmiewczym tonie, a gdy pojawi się odpowiedź w podobnym, zrobić z siebie nieskazitelnego mędrca.
  • Odpowiedz