Wpis z mikrobloga

Cześć.
Wczoraj, czyli 15 października, gdzieś między godziną 14:00 a 15:00 (dokładnie nie pamiętam) chwilę przed odebraniem dzieciaków ze żłobków/przedszkoli musiałem szybko podskoczyć do banku Pekao na Szpitalnej w Krakowie. Pojechałem motorem, zaparkowałem przecznicę wcześniej na Marka, a dokładnie to gdzieś tutaj: https://goo.gl/maps/pkN1ppzJZHA2 (jest tam opuszczony jakiś lokal, kilka kroków dalej jest pub Non Iron).

Stanąłem (niestety) za dostawczakiem/busem widocznym na zdjęciu - co prawda ze sporym marginesem, ale jak się okazuje, nie dość sporym.

Nie było mnie może 20? 30 minut, jak wróciłem, bilans był taki:
- wygięta (do wymiany) klamka sprzęgła
- wyłamany lewy podnóżek pasażera
- wygięta (!!) stalowa stopka boczna
- wylane paliwo, zapewne z gaźników, jak się przewrócił
- otarcia/wgniecenia/uszczerbki na rączkach, kufrze, gmolach, etc.
- na info o większych stratach i wycenę kosztów dopiero czekam

Nie chcę przeskakiwać do konkluzji, ale jak dla mnie, to na 90% ten bus wycofał we mnie, na co wskazuje wygięta stopka boczna. Niestety, na całej tej ulicy zauważyłem tylko jedną kamerę monitoringu, która jest dużo dalej, należy do Pekao (na bramie Old Town Hostel) i do tego pod takim kątem, że na pewno nie ogarnęła aż takiego dystansu do tyłu.

Idę na posterunek na Szerokiej to zgłosić, natomiast jak macie jakieś świeże spojrzenie z zewnątrz, co jeszcze ew. można by było zrobić, aby zwiększyć szanse na materiał foto-wideo samodzielnie?

To złote było dość rzucające się w oczy, więc myślę, że ktoś mógł robić fotki/filmy, przy okazji ujmując VW? Wiem, że istnieje coś takiego jak to całe "spotted", ale kompletnie nie mam pojęcia, jak to się je.

PS1. Tak, wiem, wjechałem w strefę A. Biorę to na klatę.
PS2. Tak, wiem, głupotą z mojej strony było stanąć za "busem". I do tego nie zrobić fotki.

#motocykle
raven66 - Cześć. 
Wczoraj, czyli 15 października, gdzieś między godziną 14:00 a 15:0...

źródło: comment_1E2FKQuyefCM0Utnbao3wN7qxMCzAUi6.jpg

Pobierz
  • 3