Wpis z mikrobloga

Wczoraj centralnie pod moim wynajmowanym pokojem zaczął się remont mieszkania sąsiadów. Pomijając fakt, że kiedy #!$%@?ą w sufit młotem podskakuje mi cały stolik i wylewa się kawa, mam na tej podłodze komputer stacjonarny który też cały podskakuje a na dysku którego mam cały swój dorobek - produkuję muzykę , wszystkie projekty które robię na zlecenie itd. Dyski twarde sa bardzo podatne na drgania. Oprócz tego mam dużo sprzętu audio - monitory audio itd, wszystko w każdej chwili moze się spieprzyć ze statywów itd. Co mam robić, na kogo się #!$%@?ć, kogo ewentualnie pociągnąc do odpowiedzialności jeśli coś się stanie jak mnie nie bedzie w domu. Jakieś pomysły? Bo przecież każdy ma prawo robić remont.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Campi_Di_Fragole: Może jakieś gumowe podkładki/karimaty tymczasowo podłóż pod sprzęt? Powinny zredukować drgania. Ewentualnie poproś tych co robią remont o informacje jak długo może potrwać. Jeśli nie długo, to monitory/sprzęt ze statywów pozestawiaj na coś miękkiego (jeśli Ci to nie będzie przeszkadzało w pracy). To tylko sugestie.
  • Odpowiedz