Wpis z mikrobloga

Wszyscy widzieli twitta i nagranie Tonego jak otworzył shorta. Napisał dokładnie za jaką cenę, wszedł że na dźwigni x5, kontrakt 19 tygodnie do marca a większość myślała że rekta zaliczył. Do likwidacji ma daleko pozycję ma na małym minusie, Jeszcze może się okazać że zamknie tą pozycję na plusie. Ale wszyscy po nim jadą jakby już stracił jakiś majątek,.. Nawet przy rekcie, tylko 1 BTC postawił.

#kryptowaluty #bitcoin
cyberpunkbtc - Wszyscy widzieli twitta i nagranie Tonego jak otworzył shorta. Napisał...

źródło: comment_hbBtTfjZvVSl9mJnJs6zxUpMIfwD1BWH.gif

Pobierz
  • 19
@cyberpunkbtc: #!$%@? mnie jak wokół jest tylu zawistnych ludzi, widać to wszędzie, a szczególnie na tym tagu jak te karykatury liczą każdy grosz innym użytkownikom, zastanawiają się ile kto ma bitcoinów, dupa piecze strasznie, ale nie robią nic, żeby coś zmienić tylko, modlą się żeby ktoś stracił.

To jest ten typ człowieka >> nieważne, że ja jeżdźę maluchem, ważne że somsiadowi mercedes się #!$%@?ł.

Tak tak dobrze wiecie, że mówię o
@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs: @goly8622: Wiecie jak tu się mnie cxzepiaja shiciarze o najmniejszy drobiazg? Cokolwie... Wynają nawiększą pierdołę i robią o tym osobny wpis. I jeszcze widać że zgarani od cichych shiciarzy 20 plusów w chwilę ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wiecie jak oni by się cieszyli gdybym miał rekta? Nawet za kontakt 5$ by się zachwycali i wspominali go jescze po pół roku. Screeny by wklejali.
Albo
Albo pomyślcie jakie święto by mieli gdyby pawlo stracił wszystkie BTC :D


@goly8622: spokojnie, nie raz już straciłem, nic by się nie stało, zacząłbym zbierać od początku i za kilka lat był milionerem. Od czasów bitcoina, żaden rekt mi nie straszny, wystarczy tylko wiedzieć jak zarabiać.
@cyberpunkbtc: oni nie wiedzą jak można robić pieniądze dlatego strata jawi im się z katastrofą, dlatego umieszczają szubienice jak bitcoin spada. Kiedyś nikt tu
@goly8622: a tu akurat zdziwiłbyś się, ma kilka biznesów, chwalił się tutaj kiedyś, jego problemem nie jest zarabianie, on wie jak to robić. Źle je lokuje. Nie ważne ile zarobi, zawsze wie jak stracić.