Wpis z mikrobloga

@69guziec: Właśnie na OpenGL powinien działać. Jesteś pewny, że czasem nie odpala się integra? W sumie nawet na integrze powinno być w miarę okej. Wyłącz też synchronizację pionową w ustawieniach karty. Polecałbym też zostawić rozdzielczość zgodną z ekranem.
@gzres: jakos zmienilem na software i smigalo, ale teraz z powrotem nie moge. mialem bron po lewej stronie i nic nie moglem zmienic komendami. Wiem, ze powinien byc openGl. Nie szukajmy problemu w kompie, bo ta gra to zabytek. co do synchronizacji to nie wiem gdzie zmienic
@69guziec: Zamień na d3d, a potem spróbuj jeszcze raz na OpenGL. Musi być OpenGL. To jest problem z software cvarem. Wygląda na to, że musisz przeinstalować sterownik graficzny.
@gzres: Nie rozumiem. Po co mam przeinstalowywać ten sterownik? Co w nim jest nie tak, skoro każda gra śmiga a tylko cs 1.6 nie?
Nie neguję, że nie muszę, ale chcę rozumieć po co mam to zrobić
@69guziec: Obstawiam, że gra odpala się na integrze, a do tego wcale nie jest odpalona na "opengl" pomimo, że takie coś masz w opcjach. Skoro nie możesz tego zmienić to znaczy, że coś tutaj jest nie tak. Broń z lewej strony sugeruje, że masz jednak software, które muli i jest słabo zoptymalizowane. Możesz pobawić się z odpalaniem cs-a z parametrami (-gl to opengl).

http://home-edition.eu/topic/9583-steam-najwa%C5%BCniejsze-parametry-startowe-cs-16/
@gzres: 1. Nie mam odpalone na integrze
2. Napisałem, że na software mi nie muliło, ale gówno nic nie dało się zmienić.
3. Na OpenGL mam z prawej strony, ale ścina jak gówno i menu i na serwie. Nic się nie da zrobic.
@gzres: dzieki za checi, ale w tym linku nie rozwiazali problemu. Mam steam. Zawsze śmigał, ale nigdy nie odpalałem go na tym kompie, którego mam od jakiegoś niecałego roku