Wpis z mikrobloga

Dwie niezależne kontrole potwierdziły że BitFinex posiada pełen depozyty funduszy zabezpieczających Tethery.
Kontrole przeprowadził Hires Former, który jeszcze dwa lata temu był dyrektorem FBI.
Audytu dokonała firma Freeh Sporkin & Sullivan, LLP, która została założona przez trzech sędziów federalnych.
Potwierdzono posiadanie pełnych wymaganych funduszy na kontach bankowych.

Video Yahoo Finance na ten temat: https://finance.yahoo.com/news/exclusive-former-fbi-director-louis-freeh-going-crypto-181018185.html

Pełny raport FSS: https://tether.to/wp-content/uploads/2018/06/FSS1JUN18-Account-Snapshot-Statement-final-15JUN18.pdf

Dodatkowo Tether mianował byłego dyrektora ds. Kontroli jakości AML w Bank of Montreal na stanowisko głównego inspektora ds. zgodności: https://tether.to/tether-appoints-former-aml-quality-control-manager-at-bank-of-montreal-as-chief-compliance-officer/

Ale ludzie nigdy nie uwierzą, chyba że osobiście zobaczą na własne oczy konta Tethera...
Mówię że Finexowi nie opłaca się robić wałka sztucznym Tetherem, dużo więcej zarabia wyleszczając cały rynek...

#bitcoin #kryptowaluty
Pobierz cyberpunkbtc - Dwie niezależne kontrole potwierdziły że BitFinex posiada pełen depozy...
źródło: comment_VuHWruqSi3FplCHcTYH53mKDL7dnh7uY.jpg
  • 30
@cyberpunkbtc: to wina Tone Vays to on sieje ten FUD a ulica wierzy. Jego można słuchać do pewnego momentu. On często ma jazdy. Już tak było z nim, krzyczał na $500, że musimy wrócić do $300 gdybym go wtedy słuchał to byłbym nieźle w plecy. Tak samo teraz, siada mu na głowę. Mówi, że amerykańska armia może wjechać na Maltę i zamknąć Biance ;)
Mówi tak bo przegrywa zakład, jest już
p.....4 - @cyberpunkbtc: to wina Tone Vays to on sieje ten FUD a ulica wierzy. Jego m...
@pawlo74: Widziałem to Wczoraj otworzył shorta a dzisiaj dildo :D
Ja i tak sam miałem longa, za dużo shortów było na finexie 59:41, musiała być pompa, szkoda tylko że zamknąłem longa w połowie, nie spodziewałem się tak wielkiego dilda.. To chyba rekordowe dildo na bitcoinie.
@pawlo74: On wiecznie ta analizy robi a ja już od dawna kompletnie nie słucham jego przewidywań... Jego gadanie jest gówno warte i nie mam pojęcia czemu ludzie ciągle go słuchają i sugerują się tym co on przewiduje. Myli się jak wszyscy inni.
@pawlo74: Nie pamiętam. Ja go ogólnie lubię ale nie wiem po co on robi analizy wiecznie, jeżeli sam nie gra i nie wyróżnia się z trafnością...

On od dawna nie grał a teraz nie dość że byliśmy po spadkach to on otworzył shorta...
Już wiem dlaczego go otworzył :D Przez te spadki na Tetherze, on wierzy że tether padnie za niedługo, dlatego liczył na spadki... Co za typ.
@pawlo74: Jak można na rynku BTC opierać się tylko na AT, przecież tu się aż roi od przykładów kiedy celowo grubasy wyleszczają ludzi bo wiedzą że oni grają pod AT.
Przecież tu wiecznie przebijają niby niespodziewanie linie oporu itd.
Człowieku, to jast jak amelcio. Wejdź sobie na trwadingview i sprawdź wskaźniki, zawsze odwrotnie :D
Zawsze
@cyberpunkbtc: btw sory za tamto, zaspany byłem i źle zrozumiałem wpis, myślałem, że lecisz z ulicą, powtarzają ten FUD już od dawna. Najgorsze, że kiedyś w końcu może spradzić się i zajmą im konta. Zresztą Polska już im raz zajęła jak zapewne pamiętasz.
@pawlo74: Spoko... Wiem że tak to odebrałeś, ale ja od dawna powtarzam że finexowi bardziej opłaca się istotnie na rynku, zamiast robić tak proste i oczywiste oszustwo. My jesteśmy w sumie wyjątkami pod tym względem. Przecież wszyscy ostrzegają przed tetherem. Wszyscy, nie kojarzę nikogo kto by twierdził że uważa że tether ma pokrycie.