Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
iPhone XR robi takie same zdjęcia ja XS?

Mam szansę kupić go za 3280 zł. Warto?

#apple #iphone
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@#!$%@?: XR nie robi takich samych bo nie ma dwóch kamer, ma #!$%@? najgorszy wyświetlacz ever (to nawet nie jest full HD), i jest modelem bieda- jeśli kupiłeś iphona bieda, to jesteś bieda, tyle w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ma taki sam aparat główny. Jednak nie ma drugiego obiektywu i na pewno gorzej będzie robił portrety. A tak btw to nie wydałby 3700 za IPhone wiedząc ze kupuje jednak ten „gorszy model” w danym roku. Lepiej upolować X’a albo dołożyć do Xs. Ekran LCD,szersze ramki, brak 3D Touch, jeden obiektyw, wykonanie trochę gorsze dyskwalifikują ten telefon w mojej ocenie
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Kupienie iphona XR (czyli wersji bieda) jest tak jak uparcie się, że koniecznie chcesz jeść w ekskluzywnej knajpie ale z braku funduszy zamawiasz tylko butelkę wody i chlebek - niby spoko, knajpa zaliczona, ale każdy w tej knajpie będzie się krzywo patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale #!$%@? z ta rozdzielczością i pikseloza. Chyba gapicie się w swoje telefony przez denka od słoików z odległości 5cm. imho XR to najlepszy iPhone pod względem cena/jakość
  • Odpowiedz
@Igristoje: @Marcelele: @Marcelele: Ustawiłem sobie dla test w Galaxy S7 rozdzielczość 1280x720p i ni #!$%@? nie ma różnicy między tą rozdzielczością a FullHD i UHD na takim malutkim ekranie, chyba, że się przyłoży nos do szkła.

iPhone XR ma identycznie ppi jak iPhone 8 i wcześniejsze - a w ich przypadku nikt nie #!$%@? o pikselozie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz