Wpis z mikrobloga

@deeprest: nie no faktycznie,tam nie ma ładnych kobiet,trzeba ze stanów xd widziałam wiele atrakcyjnych brytyjek,to jest jakiś mit tak jak ten że w pl same 10/10 xdd mogł sobie wziąć chociażby taką Cheryl Cole
  • Odpowiedz
@inomoe: A co jest nie tak z Meghan? Rodzina jej ojca wywodzi się od króla Anglii Edwarda III Plantageneta, jeśli to dla kogoś ma znaczenie. Sama Meghan studiowała jednocześnie stosunki międzynarodowe i historię teatru, więc jest osobą z wykształceniem wyższym, Miała męża producenta filmowego, z którym rozwiodła się bez skandalu. Od lat jest aktywistką na rzecz praw kobiet. Jeśli ktoś ją ocenia surowo za rozwód, to najwyraźniej tęskno mu do średniowiecza.
S.....y - @inomoe: A co jest nie tak z Meghan? Rodzina jej ojca wywodzi się od króla ...

źródło: comment_kUeoJVTIykMYY5FNhhPyUD0OZ8XN7BPt.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Akurat jego dziecka nic lepszego nie spotka. Te rude brytolskie geny najlepiej jesli połączą się z czarnowłosą ,,ciemniejszą"
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś ją ocenia surowo za rozwód, to najwyraźniej tęskno mu do średniowiecza.


@Shanny: nie zapominajmy że rozwód rozpoczął rozdział kościoła anglikańskiego od KK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ordynat_Michorowski jej mama jest tak proper czarnoskóra, więc nie wiem czy wybierają czy mocno geny ojca zdominowały, ale śmiesznie będzie jak dziecko urodzi się mocno po babci XD


@Achaa Jak ja zobaczyłem w serialu to myślałem, że to latynoska jest a nie afroamerykanka xD
  • Odpowiedz