Wpis z mikrobloga

Jak chcesz się czuć bezpiecznie na ulicy to weź się jakimś alkoholem wypsikaj zawsze jak wychodzisz menela nikt nie tknie


@Zearel: a tak bez #!$%@? jak menel? :) nie czuje sie jakiś zagrożony (broni nie noszę, chociażbym mógł, gaz raz na ruski rok, jak musze gdzieś iść nie mogę jechać tam autem i wiem że będę późnow racał a okolica podejrzana), moze źle mnie zrozumiałeś, po prostu chcę się czuć bardziej
@Zearel: wiem, ze zycie to nie film, dlatego nie noszę broni :P XD byłem na szkoleniach u pana krzysia (strzelectwo bojowe) i wiem, zę zycie to nie film. chce sobie po trostu potrenować coś co mi pozwoli poprawić refleks i nauczy minie jakichś podstaw, na zasadzie jebnać raz i uciec.

Bieganie i tak trenuję przy ikazji treningów pod ipsc, wiec 5 km tygodniowo i czasem sprawdznian na 3km w granicach 12
@lGOYKWAheRgqAbhassZmvWZiztjKwC tylko pamiętaj, jednostrzałowiec, który zaczyna trenować chudo, staje się ćwierćstrzałowcem :p A co do nienoszenia broni - życie to nie film, jak kogoś biją i z łapami wystartujesz, by pomóc, to możesz skończyć z niepełnosprawnością, albo w dębowym pudle. Sam we Wrocławiu, jak mieszkałem na Ołbinie, widziałem ze 2 razy świra z nożem. Co zrobilem? Nic, b
Poza zadzwonieniem na policję, bo co mogłem zrobić? Uzbrojony człowiek z kolei, w razie
A co do nienoszenia broni - życie to nie film, jak kogoś biją i z łapami wystartujesz, by pomóc, to możesz skończyć z niepełnosprawnością, albo w dębowym pudle. Sam we Wrocławiu, jak mieszkałem na Ołbinie, widziałem ze 2 razy świra z nożem. Co zrobilem? Nic, b

Poza zadzwonieniem na policję, bo co mogłem zrobić? Uzbrojony człowiek z kolei, w razie eskalacji,mógłby jednak maniaka powstrzymać i to bez narażania siebie.


@Pantokrator: tak,
Do tego tzs. point shooting, czyli strzelanie bez użycia przyrządów. Sporo roboty. Ale jak ktoś lubi strzelać, to pewnie z przyjemnością się nauczy :)


@Pantokrator: tak, aczkolwiek jak koledze który nosi broń powiedziałem że robie 10k przebiegu rocznie na moim hecklerze to zrobił oczyjak 5 zł, bo on w zyciu wystrzelał 300 sztuk.

Ścieprłem jak dowiedziałem się, ze w życiu nie słyszał o treningu na sucho. i niestety krzywa ekspercka tak