Wpis z mikrobloga

@snejdan: Nie no, pod tym jestem mogę podpisać się oboma rękami - akurat dziennikarz mowil o wypowiedzi Lewego i to chyba do niego odnosil się. Poszedlbym nawet dalej, uwazam ze tylko kilku pilkarzy w naszej kadrze umie dobrze przyjac pilkę

A #!$%@? mowimy o "najlepszych" zawodnikach w naszym kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kiv4s: tak to było w odniesieniu do wypowiedzi Lewego, ale Lewy nie powiedział, że to on ma problem z realizacją taktyki(bo on pewnie się odnajdzie w prawie każdej) a mówił w imieniu zespołu
@Kiv4s ja to nie wiem kiedy ludzie zrozumieją że w Polsce nie ma dobrych trenerów na ten moment xD ktoś mi wymieni jakiegoś polskiego z sukcesem na zachodzie? Bo to nie jest przypadek piłkarzy mamy wszędzie a trenerów tylko w naszej POTĘŻNEJ ekstraklasie
@mcxero: Tutaj jest jeszcze problem typu, że #!$%@? D L A C Z E G O Brzęczek, przeciez (przynajmniej podobno) naprawde kilku niezlych trenerow chcialo objac nasza kadre, takich ktorzy nigdy tu nie grali, nie znaja nikogo, nie sa spokrewnieni, spowinowaceni, nie sa wujkami i maja jakies sukcesy w pilce miedzynarodowej. Ale #!$%@? nie - Brzeczek, ktory wykrecil 5 miejsce z wisla plock xD. Rozumiem jesli to bylby jakis super turbo
Ale #!$%@? 5 miejsce w ekstraklasie ?


@Kiv4s: zapomniales o 4 sezonach heroicznych walk z Rakowem o awans do I ligi (co udalo sie ostatnio nauczycielowi historii) i byciu wywalonym z GKS dzieki pilkarzom...
@Kiv4s: no i dobrze, piłkarze mają grać to co trener mówi i nie ma o czym dyskutować


@Shatter: To tez nie sa niewolnicy, a jak przelozony niekompetentny i idiota to czemu by nie mowic?
@Shatter: W pracy tez tak powinno byc. Przelozony - podwladny, tylko czasami to tak nie dziala, ludzie sie #!$%@?, olewaja bo jest brak autorytetu, az w koncu odchodza.
W koncu Lewandowski powie ze #!$%@? i skonczy sie tak ze zostaniemy z gówno zespołem i gówno trenerem.