Wpis z mikrobloga

@Kiv4s: ja to myślę że Piątek dzisiaj nie wejdzie nawet
w końcu 2 zmiany oczywiste to kuba i grosik i 3 może być jakaś w linii pomocy jak ktoś nie będzie miał siły
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Niech Lewy szuka gry a Piątek niech wykańcza. Lewy nie raz w kadrze pokazywał że rozegrać potrafi. Sadzanie na ławce najskuteczniejszego napastnika w mega formie jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. mamy #!$%@? diament ale niech siedzi na ławce bo nie jest gotowy.
  • Odpowiedz
@Minieri: doświadczenie. Piątek strzela, ale z takimi cwaniaczkami jak Bonucci i Chiellini jeszcze nie rywalizował. Jedynie Lazio z tych lepszych. Arek ma tych spotkań w karierze dużo więcej. W tym sezonie też trzy bramki, podstawa w arcyważnym meczu LM z Liverpoolem. Serio to nie jest jakikolwiek problem. Współpraca z Lewym i Zielińskim jest tutaj chyba naszą jedyną szansą.

@Jarmuzyd: Nawałka był zesrany i dawał takich zawodników, aby się
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Ja po prostu uważam że jeśli mecze Lidze Narodów mają być meczami testowymi dla kadry Brzęczka, a tak chyba jest (zmiany ustawienia czy składu) to najlepszy obecnie strzelec w Europie musi mieć 1szy skład, bo kiedy jak nie teraz ma się w kadrze sprawdzić?
  • Odpowiedz
@BaRi: Bo grali ze sobą pełny mecz pierwszy raz, a jeśli są to mecze testowe to myślę że duet Lewy-Piątek powinien grać od pierwszej minuty bo to obecnie najlepsi polscy napastnicy.
  • Odpowiedz