Wpis z mikrobloga

@marcoly: na tym aż tak bardzo mi nie zależy tj updatem do oreo, jestem w stanie przeżyć starszy system o ile wydajność, jakość wykonania i kamera będą na jako takim poziomie
@marcoly: no mi8 to juzw ogóle bydlem mi się wydaje i ten notch #!$%@?, chyba dam szansę temu mi2s, tym bardziej że tylko 2k, chociaż zastanwiam się czy warto dopłacać do tej wersji 128gb tak to tylko 1750-1800, tyle co bym sobie mógł pobrać całą playliste na spotify i wszystkie albumy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jurigag: No na fakturę to ciężko z Meizu, ja za global Mi8 6/128 dałem 1550 zł na Gearbest i uważam że to zajebisty deal. Pamięci nigdy za mało a 200 zł różnicy to nie aż tak dużo ( ͜͡ʖ ͡€)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jurigag: Niby tak ale aparat dupy nie urywa, zeszłoroczny procesor i Flyme jest jakie jest. Poza tym nie wiem czy chciałbym mieć telefon niecałe pół roku po premierze i już bez wsparcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jurigag: XZ2C gdyby nie właśnie ta grubość i umiejscowienie czytnika z tyłu (na środku, niesamowicie #!$%@?ące) byłaby zajebistym kompaktem, za to cena Sirocco to żart ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@marcoly: chociaż sirocco dyskwalifikuje nieposiadanie dual simu a z dwóch kart korzystam :C jak można taki telefon zrobić który to ma się tak wyróżniać bez dual sima xD