Wpis z mikrobloga

Wiecie może Mirki, gdzie mogę wyhaczyć legitny Xiaomi Air Purifier 2S?

Na gearbeście nie ma, ibuygou też, na geekbuying jest tylko 2, a 2S z Chin i drogi, na Aliexpress niby są (tutaj chyba najbardziej opłacalne), ale zapewne dostanę VAT i mogą być problemy z gwarancją, na allegro jest jedna aukcja - wczoraj było za 739, potem za 759, a teraz 779. W trakcie mojego niezdecydowania podrożało o 4 dychy... Za drogo.

Picrel dla uwagi.
#xiaomi #gearbest #aliexpress #smog #itemyzchin #pytanie
Pobierz Atexor - Wiecie może Mirki, gdzie mogę wyhaczyć legitny Xiaomi Air Purifier 2S?

Na...
źródło: comment_RbhWlwM8kKTJun60Ic1zqf3LiAxxYZrx.jpg
  • 36
@misiek735: ja chyba finalnie wezmę z Chin jak nie znajdę. Bangood też dupa... Dziwne, bo już patrzyłem miesiąc temu "luźno" przed sezonem i nie było praktycznie, a widać że jest popyt. Są same dwójki...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atexor: tak, są same dwójki. Napisałem do jednego gościa przez aliexpress bo mi zależy na hiszpańskim magazynie. 4 dni temu mi napisał że za 3 dni będzie miał na stanie, no i nadal nie ma
@misiek735: poza szybszą dostawą, magazyny z EU niwelują VAT, czy jak to leciało?

Jak patrzyłem na Ali to wszędzie wysyłka z Rosji jest niedostępna na Polskę (i inne kraje UE jak sobie przeklikałem) - nie wiem po co ją dają, a z magazynów w UE niedostępne :/

Mogę wiedzieć do kogo pisałeś, to ew. pośledzę sobie jego aukcje jak się trafi magazyn hiszpański. Te parę dni jeszcze wytrzymam, albo mam taką
@darvd29: co ciekawe też nie były jak sprawdziłem na 2 aukcjach. Albo robili tak, że cena jest niższa niż na pozostałych aukcjach, ale wybrany przedmiot był niedostępny. Lub przesyłka kosztowała kilkadziesiąt dolarów. Drugie allegro :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atexor: z tej aukcji patrzę co na screenshocie.

Jak wysyłają z europy to nie mają jak nadać vatu... Ale mnie to akurat nie dotyczy, szukam od spanish warehouse ponieważ paczka będzie nadawana na adres do hiszpanii.
Ja głównie różowej kupuje bo alergia... Teraz ona się czuje ok ale jak tak dalej pójdzie i nikt nic nie udostępni to kupię z chin.

Jak sobie pomyślę że już tydzień temu zacząłem szukać i
Pobierz misiek735 - @Atexor: z tej aukcji patrzę co na screenshocie.

Jak wysyłają z europy t...
źródło: comment_UOhgljRmnXhBTXR1JPtwsoX38vk6VoRt.jpg
@misiek735: niestety, kolega też na to poluje i powiedział, że pewnie na single day rzucą lub potem na black friday. I w sumie dał do myślenia, że może wypuszczą nowy air purifier, v3. Zobaczymy.

A Ty chcesz poczekać, czy kupujesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atexor: na razie szukam. Jak mam czekać do listopada aby zamówić to równie dobrze mogę kupić teraz z chin i może przed 11 listopada dojdzie.

Zobaczę jak z ali wyjdzie, może niedługo się pojawi gdzieś.
Tą odpowiedź dostałeś skąd? Z gearbest?
@misiek735: z aliexpress z tej aukcji, gdzie wysyłka z Hiszpanii jest.

Ogólnie zamówiłbym od razu, ale to że ma być taniej +może będzie purifier 3 jak coś kumpel gada to postaram się wstrzymać. Rok temu chyba czysta dwójka potaniała o ponad 200zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atexor: a Ty pisałeś do tego gościa co ja Ci podesłałem screenshot? Bo ja przed chwilką od niego dostałem odpowiedź że Purifier 2s z hiszpanii będzie dostępny za 5 - 7 dni.

Jeśli tak, to pytanie jest kogo skośny robi w bambuko...