Wpis z mikrobloga

Matko bosko, człowiek wchodzi sobie na Mirko, żeby pośmieszkować z rana, a tu całe gorące #!$%@? jakimś MMA.

Mam nadzieję, że nie szydzicie ze swojej babci jak ogląda gwiazdy tańczące w kisielu, bo to ten sam poziom rozrywki.
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@BarkaMleczna: widzisz, różnimy się tym, że ja mam gdzieś co ktoś ogląda. Ty najwyraźniej jesteś alternatywnym członkiem społeczeństwa, które nie ogląda żadnego programu uznawanego za nieambitny. Idź głębiej sobie w dupsko zajrzyj i zacznij przejmować się czymś istotnym, a nie że ktoś ogląda jakiś taniec w kisielu.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: analogiczny, bliźniaczy, jakby żywcem wyjęty z obrazu, paralelny, pokrewny, porównywalny, równokształtny, równoległy, równorzędny, równoważny, równoznaczny, styczny, tego typu, współmierny, współrzędny, zbieżny, zbliżony, żywy obraz kogoś, identyczny, jednaki, jednakowy, jednoraki, równoprawny, równy, taki sam, tożsamy, ekwiwalentny, odpowiedni, symetryczny, zgodny, jednoczesny, równoczesny, pobratymczy, siostrzany, cały, izomorficzny, jota w jotę, kubek w kubek, nieodróżnialny, wykapany, wypisz wymaluj, adekwatny, proporcjonalny, harmonijny, bliskoznaczny, jednoznaczny, synonimiczny, bliski, koincydencyjny, niesprzeczny, pokrywający się, odpowiadający, cały ktoś, czysty ktoś,
  • Odpowiedz