Wpis z mikrobloga

@roofi27: walki walkami ale jakbym był włodarzem to pierwsze co jade do szpitala i sie dowiaduje o stan zdrowia mojego zawodnika potem wstawiam oswiadczenie a nie ze mam to gdzies i sobie baluje na afterze a ludzie moga poczekac bo hajs sie zgadza
  • Odpowiedz
@Matick93: mieli by jechać trzymać za raczke Daniela :D? Magical to nie osoba do nie zastapienia, nie wiem czy oglądałeś wywiad z nimi po gali. zamierzają ściągać zagranicznych ytberow itp.
  • Odpowiedz
walki walkami ale jakbym był włodarzem to pierwsze co jade do szpitala i sie dowiaduje o stan zdrowia mojego zawodnika potem wstawiam oswiadczenie a nie ze mam to gdzies i sobie baluje na afterze a ludzie moga poczekac bo hajs sie zgadza


@Matick93: "Do bramy i się nie znamy" xD
  • Odpowiedz
@Matick93: Nic nie ma nigdy na stronie czy gdziekolwiek nigdy zawsze to sam zawodnik wystawia oswiadczenie albo jego menadzer tak wiec menadzer tucznika powinien sie tym zajac
  • Odpowiedz
@Matick93: podpisujesz umowe na ktorej jest napisane ze zgadzasz sie na podjecie walki w formule mma i zdajesz sobie sprawe z obrazen fizycznych jakie mozesz odniesc podczas starcia wiem bo podpisywalem takie cos na zawody z klubu
  • Odpowiedz
@Matick93: Ziomek kazdy kontrakt jest taki sam roznica jest kwoty i drobnych spraw zwiazanych z tym jak moga walczyc i czego uzywac tak jak i do czego sie zastosowac ale nigdzie nie widzialem zeby jakakolwiek federacja prowadzila zanraczke doroslego czlowieka to ze Magical.jest mieka faja wie kazdy ale to nie znaczy ze ma miec jakies spechalne traktowanie
  • Odpowiedz
@Matick93: ale nie takich ktorzy maja juz 2 walki z rzedu przegrane i ludzie nie chca ich ogladac ponoewaz najwiekszy hajs przynosi jednak kasa z biletow na gale a nie ppv a jal bylo widac Magicala tam.po prostu nikt nie chcial
  • Odpowiedz
@roofi27: no nie wiem, jak dla mnie to na Daniela jest taki hype że nawet jakby wystąpił w tańcu z gwiazdami to jakąś oglądalność by to miało a tym bardziej że po wczorajszym dniu ten hype będzie jeszcze większy bo gdzie nie wejdę na FB czy insta to przewija się Daniel
  • Odpowiedz