Wpis z mikrobloga

hahahah jaka amputacja xDD, bedzie mial operacje, wstawia mu śruby i bedzię miał dłuuugą rehabilitację


@Arzt: nie znasz się a się wypowiadasz, w skrajnych przypadkach kończy się to amputacją, za chwile nawet zrobie o tym wpis
sobie przetlumacz moj nick w google tlumaczu najpierw. Jesli chesz to an pw ci podesle jutro legitymacje studencka i zobaczysz sb co studiuje ;)


@Arzt: pisz tutaj, to powiedz mi co się stanie, jak naruszona jest arteria w nodze i chirurg naczyniowy nie może jej naprawić
@SzitpostForReal: nie musisz udawac madrego i uzywac lacinskich nazw ;) Nie wiem jak musiala by byc uszkodzona ta TĘTNICA zeby w dzisiejszych czasach chirurg nie mogl tego jak to poweidziales naprawic. Z tego co widzialem to nie wyglada to na tak powazne uszkodzenie zeby potrzebna byla amputacja. Ważna jest diagnoza ktorej nikt z nas nie jest w stanie postawic po 10 sekundach nagrania z kamery zza klatki


@Arzt: najpierw mówisz
HAHAH mozliwe jak ci pociag po noce przejedzie a nie jak zlamiesz piszczel kopniakiem... Powiedz mi co ty studiujesz bo z tego co widze to wyciagnales pare pierwszych lepszych informacji z pierwszetgo linku po wpisaniu zlamany pisczel i zamiast tętnicy napisales arteria.


@Arzt: przeczytaj przypadek który opisałem dotyczący zawodnika NFL, jego nie przejechał pociąg a cudem uniknął amputacji.