Wpis z mikrobloga

Sprzedaż biletów FAME MMA - 13.10 Stan ostateczny
Wszystkie bilety wyprzedane, choć trochę osób też nie przyjechało i było widać puste miejsca.
Tymczasem żegnam się z Wami po tych 22 dniach statystyk i dziękuję za wszystkie plusiki :)
Może będę ogarniał kolejną galę jeżeli będzie czas i chęci

#famemma #famehouse #famemmastats #patostreamy #danielmagical #rafonix #boxdel #bystrzaktv
wynkelring - Sprzedaż biletów FAME MMA - 13.10 Stan ostateczny 
Wszystkie bilety wyp...

źródło: comment_dSBjZUTTNhFFi6GLKDYRcyAUFxrPrXjc.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@wynkelring: nie był full, po prostu bilety wykupili sami, albo coś (wiem, że to byłoby głupie, bo pewnie podatek dla ticketos). na sektorze, na którym siedziałem, po południu, było parę wolnych miejsc, które nie zostały zajęte, ale jednak wykupione. a wątpię, że ktoś kupił bilet przed samą halą i nie skorzystał
  • Odpowiedz
@czterydwadolary: Nie chcę się powtarzać, więc napiszę jeszcze raz i ostatecznie:
Ja wyceniam galę na 700 000 - 800 000 zł. Z biletów mają niecałe 300 000 zł, z PPV jeżeli sprzedali 50k to 875 000 około, a wydaje mi się że więcej osób kupiło. Nie doliczyłem pieniędzy od sponsorów.
  • Odpowiedz
@wynkelring: tak, dlatego o tym piszę - kiedy wg powiedział, że full, to myślałem, że chodzi mu o 90%, bo miejsca (na ticketos) do godziny 14-15 były wolne (potem nie sprawdzałem), a na samym wydarzeniu, dokładnie te miejsca - były ciągle wolne. mam nadzieję, że rozumiesz, o co mi chodzi
  • Odpowiedz