Wpis z mikrobloga

jakies propozycje co do wychodzenia z samotnosci?? mam ochotę poznac nowych ludzi, na studiach ani w pracy sie nie udało. moze jakieś weekendowe warsztaty lub cos w tym rodzaju? Dodam ze nie jestem imprezowiczem, nienawidze klubów, nie pije alkoholu #szczecin #samotnosc #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@lemonbunny: Tinder polecam. Wielu ludziom wydaje się to trochę krępujące zakładanie konta na takiej aplikacji, lecz jest to dobra opcja. Całkiem sporo ludzi szuka tam partnerów (na raz lub dłużej), a nawet i znajomych.
  • Odpowiedz
Więc zostają chyba tylko jakieś zajęcia gdzie mógłbyś owe osoby poznać. Na przykład siłownia, basen, jakieś sporty, lub jakieś inne zajęcia w grupach. Niekoniecznie musi to być sport, wszystko zależy od preferencji.
  • Odpowiedz
@lemonbunny ja zacząłem jeździć rowerem (bardziej wyczynowo) pewnej niedzieli będąc na skateparku dołączyli do mnie gimbusy, pokazałem im ciekawą miejscówkę z której można zrobić ciekawą trasę rowerową. Jutro idziemy tam robić, już któryś dzień z kolei.
  • Odpowiedz
@lemonbunny: Może jakieś "imprezy" w domu kultury? Masz jakieś hobby? U nas w mieście na pewno są jakieś złoty, spotkania, kluby z różnych dziedzin. W ostateczności zostaną ci ludzie z wykopu. Każdy #!$%@? na swój sposób ale znajdzie się sporo miłych i pomocnych
  • Odpowiedz