Wpis z mikrobloga

@savenir jest super, nic nie robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrwawyPacyfista nic, 100 to tylko challenge dla mnie, po tym okresie nie zapale już, i kropka
@Adicts pije, ale bardzo sporadycznie, raz na razie w ciągu detoksu się "zrobiłem". Rzucam uzywke po uzywce, ponad rok temu rzucilem szlugi, teraz wziąłem się za pizganie, a w ciągu tak 3 lat odstawie zupełnie alkohol
@Obecnym jesteś ćpunem i kiedy sobie
@nikitten robię sporadycznie przerwy, tylko one trwają max tydzien, później nachodzi chwila (jakaś super okazja) żeby się spizgac fest, a potem to już tak zostaje i palenie jest dzień dnia ;( nie łatwo jest rzucić ten nalog, masz jakieś ciekawe rwdy, czego się trzymać albo coscik? :d
@Obecnym kumam, ja miałem dokładnie tak samo. Polecam... Wykop ;) zrob sobie challenge, bo serio, mnie to mocno motywuje... No juz mam 20 dni ze 100,jakbym przerwał... To co znow od zera? Przypał. Serio obczaj sobie historie moja tu na wykopie, co pisalem bedac jeszcze spizganym, i potem jak zaczalem..
@nikitten to zazdroszczę silnej woli, ja odstawiłem syfiaste fajki z 5 lat temu, baaardzo ograniczyłem alkohol, max 2-3 piwka w weekend ( uwielbiam crafty). Ale o zielskiem zapomnieć nie mogę. Na swoją obronę mam tylko to, że palę to co sam zasadzę, dilera nie widziałem dobrych kilka lat. I tak szczerze, w życiu mi się wiedzie, mam zajebista robotę, fajna rodzinę, negatywnych skutków jarania nie zauważam ( za wyjątkiem lenia ;) ).
@Adicts ej, to super! Jezeli nie musisz, nie czujesz tego lub po prostu nie chcesz rzucac, to chill :) ja rozwijam swoja działalność i zacząłem mieć stany depresyjne, dlatego świadomie chce to rzucic w #!$%@?. Może kieeedys osiągne to co Ty i moooooze wowczas bede sobie raz na jakiś czas popalal ziolo czy popijal okazjonalnie alko. Na razie jednak mindset mam nastawiony na totalne odstawienie ziola i totalne wyczyszczenie mozgu z thc