Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem ci ja pare dni temu 0.5 MDMB(drag) i mocno wystrzelony stymulantami chciałem iść spać . Nie mogłem znaleźć benzo ale znalazłem tego #!$%@? sampla i jakimś cudem lufkę której nie widziałem z 2 miesiące. Pościeliłem sobie łóżko wielkie #!$%@? wyro, przygotowałem lufe odmierzyłem łepek od zapałki podzielony na dwa. Na wszeli wypadek gdybym nie mógł już wstać z wyra i bylo mi zimno nalozylem skarpetki. Poszło wapo i co się stało? Westerplatte #!$%@? 39' niemcy z wszystkich dział trafili prosto w moją głowę. Pamiętam tylko że padłem na ziemię bo siła grawitacji wzrosła jakoś 10 krotnie chociaż pościelone łóżko było ok 2m ode mnie nie udało mi się do niego dojść. Okna też mi się nie udało zamknąć. Słyszałem jak lufa się toczy gdzieś ale #!$%@? jedno oko w lewo drugie w prawo. Trwało to może 2minuty bo uszło ze mnie życie aż mnie rano pies lizaniem ryja nie obudził ciesząc się chyba że żyje i siostra witając mnie radośnie "ładnie cie już #!$%@?ło menelu #!$%@?". W nocy musiało mi być tak zimno że się nakryłem dywanem z podłogi mając wyrko 2m od siebie.
#anonimowemirkowyznania #ciekawostki #narkotykizawszespoko #niechwalesie #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6
OP: @swarp sam jestes pasta. Jeszcze ten jepany komar, ktory sie uchowal gdzies za szafa cholerny assasin, wykrozystal okazje wyladowal na mnie jak na lotniskowcu, wjepal swoj sztylet i uzywal sobie jak na stole szwedzkim. Jestem uzalezniony od stymulantow, palilem chyba wszystko co sie dalo wlacznie z crackiem i alfa pvp, ale mdmb chminaca to zdecydowanie najgorsze scierwo jakie probowalem. Poskladalo mnie przeokrutnie dzis nad ranem dopiero puscilo. Mysle sei zabrac