Wpis z mikrobloga

Czy ktoś kiedyś widział kontrdemonstracje na procesji Bożego Ciała, czy Drogi Krzyżowej? Czy "lewaccy terroryści" stoją pod kościołem z petardami, kominiarkami i kapturami podczas Pierwszej Komuni Świętej, albo ślubu próbując je zablokować?

Przecież to co robią prawaki to jest prześladowanie.

Oni myślą, że wszyscy co stają w obronie tych ludzi to są sami innej orientacji. Nie dotrze do nich że ktoś taki jak ja jest 100% hetero, ale gdy widzi takie szykanowania i agresję wobec ludzi którzy nikomu nic nie robią obywatele kraju który doświadczył kilkukrotnie w historii prześladowania np z racji samego pochodzenia jak w czasie II Wojny Światowej to aż się gotuje we mnie. Takich ludzi jest multum, którzy wcale nie "pedałują" a po prostu zwyczajnie gówno ich obchodzi czy ktoś chce być szczęśliwy w życiu z drugim mężczyzną, czy kobieta z kobietą. Zwyczajnie stają w obronie dyskryminowanych.

Przecież widać po transmisji i zdjęciach co za ludzie tworzyli tą kontrmanifestacje: zwykli stadionowi bandyci, neonaziści, oraz radykalni katolicy którzy niczym nie różnią się od radykalnych islamistów.

#bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpisu
  • 6