Wpis z mikrobloga

Ci goście z kontrmanifestacji w #lublin to wszyscy ci przez których boje się w Polsce chodzić po osiedlach (mimo, ze gejem nie jestem). Policja powinna zamykać każdego jednego na 24h za choćby jakies groźby wykrzykiwane i założę się, ze jutro byłby rekordowo niski wskaźnik przestępczości w mieście. #lgbt
  • 23
  • Odpowiedz
  • 396
@Sagitarius: Lol, bo jak wyskoczy 10 typa w nocy pytając czy wisla czy Cracovia to byś się ucieszył, bo ciekawe pytanie nie? XD podobno jak odpowiesz prawidłowo to ci tylko portfel zabiorą xD
  • Odpowiedz
@Ramboski: ja często wracałem w Lublinie po nocy z imprez i 5 lat mieszkałem obok lubartowskiej. Dwa razy mnie tylko ktoś zaczepił. Raz koleś szukał chętnego na piwo na Lubartowskiej, a pacierza i piwa nie odmawiam ( ͡º ͜ʖ͡º) A drugi raz pytali się mnie czy ten szpital to PSK4 bo kumpla tam z imprezy zawieźli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: też mieszkałem przy Lubartowskiej, raz po odmowie „poratowania” wyszło czterech gości z bramy i zebrałem lepę, przed kolejną zwiałem. Kumpla innym razem złapali, unieruchomili i oskubali z telefonu. Generalnie w okolicy 2007 roku kilka krzywych akcji miałem w Lbn, ale zdecydowanie uważam post Opa za strasznie dramatyczny, Z 10 lat nikt mnie już w Polsce nie zaczepiał o nic poza fajką albo drobnymi. Za to w Paryżu owszem.:D
  • Odpowiedz
@Ramboski bo nie wyskoczą. Nie wiem skąd bierzesz statystyki, ale ogólnie szansa że coś ci sirę stanie na takich osiedlach jest bliska zera. I takie są fakty. Nie ma co się bać 10 typa z takim pytaniem bo jak na coś takiego trafisz to i tak lepiej unrzeć bo to znaczy że ma się takiego pecha że nie warto żyć.
Nie popadajmy zatem w paranoje
  • Odpowiedz
Ja się nikomu nie #!$%@? że swoimi poglądami i też bym chciał aby się ode nie #!$%@?. Normalny człowiek by w słoneczna sobotę poszedł na spacer rower może kino z rodziną albo jakieś porządki działkowe a nie #!$%@?ł na mieście o pedalstwie albo o innych dewiacjach.
  • Odpowiedz
@Sagitarius: Lol, bo jak wyskoczy 10 typa w nocy pytając czy wisla czy Cracovia to byś się ucieszył, bo ciekawe pytanie nie? XD podobno jak odpowiesz prawidłowo to ci tylko portfel zabiorą xD


Zawsze mam beke z tego typu wpisów. 23 lv byłem w Łodzi, Warszawie, Krakowie o nocnych godzinach i ani razu nie wyskoczył Seba z takim pytaniem. Skończcie już #!$%@? i dawać ciągle jeden i ten sam przykład xD
  • Odpowiedz