Wpis z mikrobloga

Człowiek inteligentny (Homo neuropean): Wykopię to znalezisko, aby nagłośnić naganne zachowanie, z którym się nie zgadzam.
Człowiek prymitywny (Australopithecus konserwis): Zakopię to znalezisko, gdyż mimo, że zgadzam się z poglądami w nim głoszonymi, to jednocześnie nie chcę, aby inni widzieli do jak prymitywnej grupy społecznej należę.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #lgbt
RedBulik - Człowiek inteligentny (Homo neuropean): Wykopię to znalezisko, aby nagłośn...

źródło: comment_RcVDXdQVqgw5I4fAylGzHKk4JAUOVFiJ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@RedBulik Serio? Zaprzeczasz temu? Wiem prowadzicie swoją wojenke nie możecie się przyznać prawda jest taka że trzeba wytepić syf od prawa do lewa ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@RedBulik Hipster? Daleko ode mnie. Jestem prawakiem w dodatku nacjonalistą po prostu wiem co jest dobre a co złe czy to w postepowaniu czy ideii robię to co większość z twojej jak i mojej grupy nie robi ja po prostu MYŚLĘ.
  • Odpowiedz
  • 0
@RedBulik Heh myslałem że bardziej się postarasz. Dobrze że chociaż nie zarzuciłeś mi ksenofobii/homofobii bo nacjololo. Powinieneś rozszerzyć swoją wiedzę poza definicje z Wikipedii i swojego toku rozumowania poczytaj o nurtach nacjonalistycznych z resztą osobiście sam nie zgadzam się z wieloma postawami owej ideologii ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ashot: Ja nie wiem o czym ty do mnie #!$%@? w ogóle. Najpierw piszesz, że obie grupy trzeba wytępić, potem, że do jednej z nich należysz, a na koniec każesz mi czytać Wikipedię.
Z tego co widzę cała twoja aktywność na Wykopie ogranicza się do tematu ćpania, może pora już przestać?
  • Odpowiedz
@RedBulik: 1. Napisałem wytępić SYF z obu grup gdyż w obu występują osoby łagodnie ujmując z deczka #!$%@?ęte.
2. Napisałem że powinieneś poszerzyć swoją wiedzę POZA DEFINICJE NACJONALIZMU Z WIKIPEDII
3. Owszem zażywam substancje psychoaktywne lecz nie klepie ich w ciągach i są to substancje z grup dysocjantów jak i psychodelików a nie metamfetamię czy heroinę co jest innym "ćpaniem" i jak pewnie sam zauważyłeś nie jest zbyt częste po
  • Odpowiedz