Wpis z mikrobloga

#japonia jak mnie #!$%@? jak ludzie nie mówiący po japońsku pchają się do JPN.
Miałem tylko jednego innego Polaka na zmianie, ale pracuję na innym dziale to z nim nie gadam za dużo.
Teraz dorzucili trzech kolejnych i jeden z nich cały czas na przerwach gada do mnie po polsku.
Ja wśród Japoli mówię wyłącznie po japońsku, bo tak zwyczajnie wypada a ten siądzie obok i #!$%@? mi po polsku. Japole mają potem urojenia że ich obgaduje z nim.
Po japońsku mu nie odpowiem bo nie będę mu siary robił ale czy tacy ludzie nie rozumieją że jak jesteś wśród wron to krakaj jak one... Albo choć próbuj to się czegoś nauczysz.
#gownowpis #bekazpodludzi #heheszki
  • 81
  • Odpowiedz
@Rimfire bo jeżeli podstaw nie łapiesz to ciężko przejść dalej. Dlatego powtarzam. Widać nie ma szans na polepszenie bo już nie wiem jak to łatwiej można wytłumaczyć. Zbyt zacietrzewiony jesteś w swojej niewiedzy.
  • Odpowiedz
@Rimfire: wytrzymałem z twoim #!$%@? do momentu, jak kolega wyżej podał ci przykład z formularzem. Serio, skoro zostałeś już ewidentnie podsumowany i wyśmiany to na przyszłość sklej mordę i daj se już spokój zamiast uprzykrzać życie ludziom swoimi marnymi wypocinami.
  • Odpowiedz
@Rimfire: najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że do takich ludzi jak ty nigdy nie dotrze, jacy są i co myśli o nich normalna część społeczeństwa. To smutne, pozostaje tylko współczuć, zarówno tobie, jak i wszystkim, którzy mieli nieszczęście na ciebie trafić.
  • Odpowiedz
@Rimfire: ile razy sobie zwaliłeś do tego bana? Stary, ja mogę je dostawać, nie robi mi to, nie to konto, to inne, za to ty dalej będziesz jaki będziesz, więc serio nie wiem, co gorsze :) Jakbym był wierzący to bym się pomodlił za ciebie i za nieszczęśników, którzy musieli mieć z tobą do czynienia...
  • Odpowiedz
@Rimfire: no cóż, jest dokładnie tak, jak już wcześniej pisałem - gorzej, niż myślałem. To, że jedyne co w tej chwili potrafisz, to wklejać durne obrazki jest tego najlepszym świadectwem :) Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, nim dorośniesz. A czy zmądrzejesz, tego nigdy nie wiadomo... Tacy jak ty mogą do końca swojego marnego życia nie skumać, co jest z nimi nie tak. Przykra sprawa. Zalecam wizytę u specjalisty, może on
  • Odpowiedz
@Rimfire: tak kurvva liczyłem dni, godziny i sekundy czekając na tę chwilę xD Serio jest z tobą źle, idź do psychiatry, tam nie trzeba skierowania. Bo nie ręczę za mniej cierpliwych ludzi ode mnie. Ale może jak ci ktoś raz, a porządnie przywali w ten twój łeb, to cię to czegoś nauczy. Oby.
  • Odpowiedz
@tamagotchi: No właśnie na to wygląda, że liczyłeś, bo wołasz mnie do wpisu, gdzie cię zaorałem 5 dni temu po tym jak ci się skończył ban. Swoją drogą, jak ci się podoba odznaczenie z bananem? Myśl o mnie za każdym razem kiedy otwierasz swój profil. Ach, ten pierwszy raz. Pierwsze zaoranie, i to przez kogo, samego Rimfire! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rimfire:

zaorałem

XDDDDDDDDDD
Srogi poziom urojeń typowy dla zaburzeń psychicznych. Jedynie. co osiągnąłeś w tym wpisie. to zrobienie z siebie pośmiewiska, jakiego dawno nie widziałem. Jak już wcześniej napisałem - wytrzymałem do momentu jak cię kolega wyśmiał wklejając formularz, żeby czytać dalej musiałbym być masochistą. Żyj w swoim świecie pełnym złudzeń, nic mi do tego xD Ale skończ upierać się, że masz rację, bo zdrowi psychicznie ludzie mogą na tym ucierpieć.
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Tak wiesz, jak tatuaż po eks. Wtedy to był dobry pomysł, ale teraz patrzysz na kiczowatą dziarę z napisem "Paweł" i myślisz jak to przykryć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rimfire: ty serio nie kumasz że nie każdego obchodzą jakieś durne odznaczenia? Wyjdź kurvva z tej piwnicy. Jakby mi na nich zależało, to tym lepiej, kolejne do kolekcji. Implikowanie, że się będę tego wstydził xD Albo że w ogóle o tym pamiętał, myślał, zwracał na to uwagę...

Nie myślałeś o tym, żeby zostać pajacem w cyrku? Zrobiłbyś tam furorę.
  • Odpowiedz