Wpis z mikrobloga

@qtas911: Jakieś ma, tak samo jak masz szanse na wygranie w totka, ale dobrze wiesz że niewielkie. Do tego momentu na tyle przegrałeś w social game, że powinieneś raczej godzić się z losem niż zadawać takie pytania. Możesz oczywiście próbować ale 9/10 przypadków zakończy się porażką.
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: Nawet jak nie będzie siedział i tak najpewniej gówno się stanie. Żadna szanująca się różowa nie weźmie faceta który do tego wieku był sam, to zły znak od samego porządku społecznego, pokazuje dokładnie że z gościem jest coś nie tak. Nie powiesz mi chyba że to normalne i loszka nie uzna tego za bardzo czerwoną flagę?

20 moooże, 23 bardzo późno, 27? nie ma #!$%@? szans żeby spojrzeć na to
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: W ogole sie z Toba nie zgadzam. Ja w ogole nie wierze w wiek. Dla mnie to tylko liczba (matematyka/statystyka). Wiek z punktu widzenia biologii jest wazny dla kobiety ale nie dla mezczyzny. Facet nigdy nie jest za stary. Kobieta tez nigdy nie jest za stara, tylko po menopauzie nie moze miec juz dzieci. To taki detal i tyle.

Moja babcia, wiek 82, poznala swojego faceta, wiek 91, ze trzy
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: Ale nie kierujemy się tylko biologicznymi potrzebami i tutaj w grę wchodzi cała gama społecznych oczekiwań, które grają obecnie w społeczeństwie większą role niż wąchanie się po tyłkach i nawoływanie na rykowisku. Społecznie jest więc niedostosowany i choć nie jest za stary nigdy, to jego szanse są po prostu skrajnie niewielkie, zdeterminowane przez sam fakt, że do tej pory nie posiadł doświadczenia.

Nigdy nie jest za późno to tylko słowa
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: Rozumiem twoja opinie ale dla mnie, podkreslam, dla mnie jest ona po prostu glupia.

Ale nie kierujemy się tylko biologicznymi potrzebami i tutaj w grę wchodzi cała gama społecznych oczekiwań, które grają obecnie w społeczeństwie większą role niż wąchanie się po tyłkach i nawoływanie na rykowisku.


@Almost_a_wizard: To jest bardzo madrze napisane. Za to szanuje.

choć nie jest za stary nigdy, to jego szanse są po prostu skrajnie niewielkie
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: Nawet jak nie będzie siedział i tak najpewniej gówno się stanie. Żadna szanująca się różowa nie weźmie faceta który do tego wieku był sam, to zły znak od samego porządku społecznego, pokazuje dokładnie że z gościem jest coś nie tak. Nie powiesz mi chyba że to normalne i loszka nie uzna tego za bardzo czerwoną flagę?


20 moooże, 23 bardzo późno, 27? nie ma #!$%@? szans żeby spojrzeć na to
  • Odpowiedz