Wpis z mikrobloga

  • 411
#rzucampalenie

Ile plusów tyle dni bez papierosa. Miraski rzucam palenie, mam nadzieję, że tym razem się uda, bo to moja nie pierwsza próba wyjścia z tego jakże głupiego nałogu. Od rana nic nie paliłem, przechodzę od razu do 0 papierosów dziennie a byłem już na poziomie paczki dziennie.
Oby się udało, bo już mnie dobija ten śmierdzący nałóg..
p1res - #rzucampalenie

Ile plusów tyle dni bez papierosa. Miraski rzucam palenie, ma...

źródło: comment_LQQ5hROmjVpUPlqRR2sEkTQ1xbc7rUQL.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@p1res: ja za pierwszym razem "rzuciłem" na półtorej roku przestając palić z dnia na dzień. Teraz drugie podejście i leci drugi miesiąc. Wcześniej psychicznie lepiej się czułem, po 2 tygodniach czułem się już spoko bez papierosa. Teraz nadal mam ochotę zapalić. :( Nie wiem czemu tak.
  • Odpowiedz
@p1res:

Alan Carr "łatwy sposób na rzucenie palenia" pomogło mi i wielu znajomym. Po 10 latach palenia i podpalania, jak ręką odjął. Nawet nie czuję, że czegokolwiek mi brakuje, a palić kochałem
  • Odpowiedz
@p1res: Pincet razy rzucałem. Najdłużej nie paliłem rok, ale potem znowu zacząłem ze zdwojoną siłą. Do czasu, aż odkryłem Desmoxan - nie palę po nim już 5 lat; nigdy przez ten czas mnie nie kusiło, nie było trzeba żadnej silnej woli, nie miałem żadnych dziwnych snów, że palę itd. Szczerze polecam spróbować. Aktualnie czuję się jakbym nigdy w życiu nie palił i nie mam najmniejszej ochoty na papierosa. Wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz