Wpis z mikrobloga

  • 411
#rzucampalenie

Ile plusów tyle dni bez papierosa. Miraski rzucam palenie, mam nadzieję, że tym razem się uda, bo to moja nie pierwsza próba wyjścia z tego jakże głupiego nałogu. Od rana nic nie paliłem, przechodzę od razu do 0 papierosów dziennie a byłem już na poziomie paczki dziennie.
Oby się udało, bo już mnie dobija ten śmierdzący nałóg..
p1res - #rzucampalenie

Ile plusów tyle dni bez papierosa. Miraski rzucam palenie, ma...

źródło: comment_LQQ5hROmjVpUPlqRR2sEkTQ1xbc7rUQL.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p1res: śmierdzący i, jak na to spojrzysz, strasznie głupi
dorosły człowiek idzie ulicą i wdycha palący się kawałek liścia, który mu nawet nic nie daje xD
mi ostatnio stuknęły 3 lata. zaoszczędzone (niedoszacowane specjalnie) 13k zł
  • Odpowiedz
@kto_zjadl_moj_tort @p1res Dokładnie tak. Również polecam Ci Ta.. lub Desm... Nie zawierają one nikotyny a z ręką na sercu praktycznie eliminują głód. To koszt około 40-50zł. Jak nie spróbujesz to nie przekonasz się ;) Odstawienie na zero tak po prostu to tortura :) Życzę sukcesu i pozdrawiam!
  • Odpowiedz
Ja jak rzucałem to wychodziłem sobie na balkon ze szklanką wody i wypijałem sobie na spokojnie żeby mieć coś w zastępstwie palenia. Już ponad rok nie palę a wcześniej jarałem 8lat.
  • Odpowiedz
@p1res: Jakoś tak wyszło że akurat też rzucam nie pale od wczoraj dzis 0 fajek, może chciałbyś sie podzielić spostrzeżeniami i odczuciami? Jestesmy na tym samym etapie, we dwóch zawsze raźniej ;p
  • Odpowiedz