Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki, potrzebuję w Hiszpanii (lotnisko w Alicante) wypożyczyć na 10 dni samochód. Ryanair proponuje mi zajebiste (wręcz nierealne) oferty, typu wynajem za 10zł/dzień. Łatwo policzyć, że to się ekonomicznie nie spina. Więc gdzie tkwi haczyk i jak ewentualnie się przed tymi haczykami zabezpieczyć? A dodatkowo jaką wypożyczalnię byście polecali?
Z tego co zdołałem się dowiedzieć, to po oddany samochodu, będą mnie chcieli naciągnąć na jakieś naprawy zarysowań samochodu i żeby się przed tym zabezpieczyć, to trzeba ubezpieczyć swój udział własny w szkodach na autach z wypożyczalni.
#podroze #hiszpania #kiciochpyta #wypozyczalniasamochodow #podrozujzwykopem #ryanair #wizzair
  • 3
@takrodzisiegniew: no jest tak tanio, bo zapłacisz z 6-7x więcej jak weźmiesz ubezpieczenie. Które musisz wziąć, bo jak sam zauważyłeś często chcą nacinać ludzi którzy takiego ubezpieczenia nie wezmą.
Czyli na starcie robisz bardzo dokładnie zdjęcia całego samochodu + weryfikujesz z protokołem + bierzesz ubezpieczenie i jazda.
@takrodzisiegniew: Na grupach na fejsie (typu Polacy w Alicante itp.) często się przewijają tematy wypożyczalni aut. Sporo polaków też wypożycza samochody pewnie na lewo. Myślę, że na fb najszybciej znajdziesz pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)