Wpis z mikrobloga

@fiefiora: na dobry początek zacznj myśleć o tym co jesz, rób odstępy między posiłkami (3h) i nie dojadaj nic między nimi. stopniowo rezygnuj z cukru i ogranicz węgle w posiłkach. dorzuć sport i będzie git. nie trzeba wielkich diet żeby schudnąć, szczególnie kilka kilogramów. zresztą - im szybciej schudniesz, tym trudniej utrzymać efekt.
@slodkie_plastry_ananasa 7 piw to na dwa tygodnie ;>

@boloney Myślę, że jestem w stanie ogarnąć regularność posiłków, ale jestem taka słodkolubna, że nie umiem z tego zrezygnować. Tyle razy podchodziłam do ograniczenia/rezygnacji ze słodyczy i nic z tego. Na dodatek teraz nauczyłam się piec ciasta i gotować zresztą też polubiłam ostatnio i mogłabym siedzieć cały dzień w kuchni :( Chyba muszę znaleźć inne hobby

@anonymous_derp no kurła, przecież tak robie i coś
@fiefiora: słodycze nie są najgorsze, popatrz na sosy czy inne produkty nie słodycze wysoko przetworzone ile one cukru mają, a do ciast zamiast cukru można dodawać erytrol (słodzik).
@MegaZU0 ja patrzę właśnie na składy, staram się nie jeść gotowych sosów, np. zamiast kupować sos, to kupuję pomidory w puszce i sama doprawiam, dodaję swoje warzywa i ogólnie coraz więcej gotuję od podstaw. Ale jestem bardzo makarono i ziemniakolubna :<

Prawda jest chyba taka, że musze się zacząć więcej ruszać :(