Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że w końcu uwierzyłem, że Angielki są jednak dużo lepsze od p0lek.
Byłem sobie pod koniec wakacji w pewnej imprezowej mieścinie w Polsce.
Jednego dnia poznałem dwie p0lki - z każdą żeby sie przelizać trzeba było się trochę starać, pajacować, tańczyc, żadna nie potrafiła sama z siebie zainicjować kontaktu, już nie mówię żeby podeszła, ale wystraczyłby jakiś uśmiech, cokolwiek - no ale p0lki tego nie umieją.
Natomiast drugiego dwie angielki - jedna sama podeszłą na parkiecie, i praktycznie od razu wsadziłą mi język do mordy, potem dość długo się pobawiliśmy, aż w końcu udało mi się ją zgubić. Potem sam podszedłem do innej laski, która też okazała się angielką z tej samej paczki, choć najpierw myslalem ze jest hiszpanka po rysach twarzy. Ta niestety po przelizaniu się mnie olała.
I w sumie z p0lkami wyglada to praktycznie tak samo co tydzien, natomiast z laskami z innych nacji - jest duzo latwiej.

I wiadomo, takie laski nie nadają się na dziewczyny/żony - ale nie to chce pokazać.
Tylko że większość zagranicznych kobiet jest lepsza od p0lek w każdej dziedzinie - szmaty z klubow potrafia lepiej sie szmacic, zony sa lepszymi zonami itd.

Zapraszam gorąco do dyskusji, i do prezentowania wlasnych przemyslen, takze rozowepaski, moze ktoras powie dlaczego nawet w tak latwych dziedzinach jak flirtowanie w klubach nocnych jestescie takie mierne?

#rozowepaski #p0lka #przegryw #wygryw #tinder
  • 20
  • Odpowiedz
@TomekABC123:
p0lka = 2/10 księżniczka, która szuka swojego rycerza 10/10 na białym rymaku, pluje na każdego poniżej 8/10, nie masz 190 cm nie idę z tobą do łóżka, jest nudna i co najwyżej jest zapchajdziurą jakiegoś przystojnego samca

angielka i każda inna nie-p0lka = jak jest 5/10 to nie szuka na gwałt kogoś 10/10, otwarta na nowe hehe znajomości (SE*S) wygadanymi kolesiami 5/10, można z nią porozmawiać o czymś innym
  • Odpowiedz
@TomekABC123: Przecież te laski lizały się pewnie jeszcze z 10 innymi kolesiami tego wieczoru. To tak jakbyś przelizał się z tymi kolesiami pedale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@boloney: proponuje zrobienie malego eksperymentu, odpal tindera, najpierw ustaw na jakies miasto w polsce, przeklikaj ze 200-300 lasek, porob kazdej skriny, potem zrob to samo w porownywalnej wielkosci miescie w anglii albo niemczech, potem porownaj te laski i policz ile bylo ladnych, ile mega ladnych, a ile slabych w kazdym kraju - podpowiem ze rezultaty cie zaskocza
  • Odpowiedz