Wpis z mikrobloga

Kupiłem taka centralke na Ali aby móc zima odpalać samochód z pilota. Dzisiaj coś tam działałem z podłączeniem i sprawa wygląda tak, że z pilota auto kręci ale silnik nie odpala. Nie jest to raczej immobilizer bo wsadziłem w cewke oryginalny kluczyk. Ktos ma jakieś pomysły?

#pytanie #motoryzacja
  • 10
  • Odpowiedz
@Bulgulator: a czy ta centralka załącza pompę paliwa w baku? czy kręci tylko rozrusznikiem? podeślij najlepiej link do tej centralki
Jakby to było immo to raczej by odpalił i od razu gasł
  • Odpowiedz
@Bulgulator: ze stacyjki tak, dlatego byłem ciekaw jak to jest podłączane, hm myślę że coś z instalacją nie tak lub immo, ale immo raczej wywaliło by Ci błąd na desce
  • Odpowiedz
@Gostas: immo raczej nie, bo mam na próbę wsadzony oryginalny kluczyk w cewke która sprawdza jego obecność i dioda od immo na desce zachowuje się prawidłowo. Jak wsadziłem kluczyk i zostawiłem na pozycji on, tej przed samym rozruchem to byłem w stanie odpalić silnik z pilota
  • Odpowiedz
@Gostas: jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Jak już uda mi się to uruchomić, to skąd centralka będzie wiedziała, że silnik został uruchomiony, aktualnie przy próbie odpalenia z pilota centralka podejmuje trzy próby
  • Odpowiedz