Wpis z mikrobloga

Zaczerpnięte od @Luca199491

Arkadiusz Reca (23 lata) [klub: Atalanta Bergamo] rozegranych spotkań 0 z 5 (0 minut)
Serie A: Atalanta 0-1 Sampdoria - poza kadrą
Serie A: Fiorentina 2-0 Atalanta - poza kadrą
Serie A: Atalanta 0-0 Torino - poza kadrą
Serie A: AC Milan 2-2 Atalanta - poza kadrą
Serie A: SPAL 2-0 Atalanta - na ławce.

No i k---a na co takiego powoływać?
Kij mnie obchodzą perspektywy xD
Jednakowoż on i tak żadnych nie ma xD

#reprezentacja #mecz #pilkanozna
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjoooter: coś tam Brzęczek mówił że jakichś tam zawodników nie powołał bo mieli ostatnio kontuzje a przy Recy powiedział no że miał stan zapalny ale jest to zawodnik perspektywistyczny xD
  • Odpowiedz
@pjoooter: i tak zagra. mówiłem od samego początku, że jak niegrajacy dostaną powołanie na pierwsze zgrupowanie to nic się nie zmieni oprócz kilku nazwisk. niczego nas rosja nie nauczyła. to koniec tej reprezentacji drodzy państwo
  • Odpowiedz
@pjoooter: musimy go budowac, chlopak jest mlody i perspektywiczny! Moze nam sie przydac na euro na ktore na pewno sie zakwalifikujemy.


Jeszcze prosze pamietac ze do powolania Recy jest potrzebne powolanie Kuby, ktory wdraza go do reprezentacji.
  • Odpowiedz
a przy Recy powiedział no że miał stan zapalny


@Kozak_Lkr: chyba mozgu xD Pisalem juz kiedys, chodza sluchy ze Reca to glab i nie potrafi sie komunikowac z otoczeniem w zadnym innym jezyku niz polski i po prostu nie ogarnia co sie dzieje w klubie, nie wie co do niego mowia na treningach czy w szatni xD Wiec jak on ma tam grac jak typ ma role turysty xD
  • Odpowiedz
@Perlo: no ja też słyszałem i czytałem takie rzeczy, ale widziałem też sprzeciw że to głupoty i on się uczy i nadrabia xD

Zamiast trenować i grać w meczach to n--------a na korki xDDD

Ech xD
  • Odpowiedz
@pjoooter: Czyli to prawda ze c---a ogarnia. Moze i zaczal sie uczyc ale skoro przez tyle lat zycia nic nie zlapal to pewnie tytanem intelektu nie jest i troche mu to moze zajac xD Nie wiem czy jest sens uczenia sie wloskiego bo zdaza go w-----c xD niech polski szkoli, ekstraklasa go przyjmie xD
  • Odpowiedz
@Perlo: no ogólnie piłkarze a tym bardziej te topory z ekstraklasy to nie są intelektualne orły xD
A nie wiem w sumie jak można nie umieć angielskiego mając nie więcej niż 30 lat xD
Przecież każdy w szkole się go ucyzl kilka lat xd
  • Odpowiedz
@pjoooter: Równie wielkie nieporozumienie to Szymański z Wisły, 13 drużyny ligi. Na szczęście tym razem zapomniał o synku swojego kolegi, wywalonego z Płocka Dźwigały.
@chudziutki:
Jędza lewą nogą to co najwyżej w dziadka gra na rozgrzewce, z nim ta strona jest wyłączona z ofensywy.
  • Odpowiedz
@Perlo: to teraz jakim głąbem jest ktoś, kto dał za niego tyle kasy, gdzie przez pół roku będzie na pewno nieprzydatny dla klubu. xD Nie widzę tu większej filozofii i po Rybusie numer dwa powinien być Bereś.
  • Odpowiedz