Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mamy w szkole takiego pracownika, bo nauczycielem go nie nazwę, byłego wojskowego, któremu ewidentnie #!$%@?. Prowadzi godzinne obozy koncentracyjne, zwane czasami przewrotnie edukacją dla bezpieczeństwa. Pierdzieli strasznie, np. tutaj macie jedną z jego "mądrości":

Ten cymbał niczego tutaj nie zrobi

O uczniu, o którym to powiedział rozpowszechniał nieprawdziwe informacje wśród nauczycieli. Innego ucznia zdążył #!$%@?ąć książką w głowę (tak było xD). Ignoruje zasady szkolne, na niezapowiedzianej kartkówce powiedział, że ci którzy zgłosili nieprzygotowanie też mają pisać.

1. Warto w ogóle coś z tym robić, czy tylko pilnować 50% obecności i zapowiedzianych kartkówek?
2. Czy można legalnie nagrywać takie lekcje, bez żadnego przypału?
3. Gdzie to mogę anonimowo zgłosić, żeby ten pracownik miał jakieś konsekwencje swoich zachowań? Jedyne co mi przychodzi do głowy to medialna nagonka, i to chyba będzie najlepsza opcja, ale pytam, bo może jest jakaś ciekawsza opcja.

#szkola #licbaza #techbaza #edb #niewiemjaktootagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
1. Warto w ogóle coś z tym robić, czy tylko pilnować 50% obecności i zapowiedzianych kartkówek?

2. Czy można legalnie nagrywać takie lekcje, bez żadnego przypału?

3. Gdzie to mogę anonimowo zgłosić, żeby ten pracownik miał jakieś konsekwencje swoich zachowań? Jedyne co mi przychodzi do głowy to medialna nagonka, i to chyba będzie najlepsza opcja, ale pytam, bo może jest jakaś ciekawsza opcja.


@AnonimoweMirkoWyznania:
1. warto i trzeba
2. lepiej nie,
3. Gdzie to mogę anonimowo zgłosić, żeby ten pracownik miał jakieś konsekwencje swoich zachowań? Jedyne co mi przychodzi do głowy to medialna nagonka, i to chyba będzie najlepsza opcja, ale pytam, bo może jest jakaś ciekawsza opcja.


@AnonimoweMirkoWyznania: c.d. apropos
3. kuratorium + prokuratura (to drugie powinni zrobić starzy tego uderzonego gościa)

Ostatnie będzie pewnie wymagało pewnych zeznań, ale skoro to jest prawda to chyba w waszym interesie jest potwierdzić okoliczności