Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: Czy ja wiem, wciąż jestem ciekaw jak dojdzie do rozstania, jak ona tak znosiła wszystkie jego krzywe akcje i wspierała go. IMO ja bym nawet bardziej chciał ten 4 sezon tylko o Jimie, a wątek Niemców mnie nudził, no Kuzyn Pacho też spoko ten z wąsem.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Kim jest bardzo atrakcyjna więc mi się zawsze na nią dobrze patrzy ;D

@kwmaster: better call saul to jest mistrzostwo - które pokazuje, jak bardzo ta historia mogłaby być #!$%@? - gdyby nie ci wszyscy wspaniali ludzie którzy pracują nad serialem.
  • Odpowiedz
  • 0
@sexor jak ty się uchowałeś do tej pory, choć z drugiej strony zdroszczę bo obejrzałbym w błogiej nieświadomości raz jeszcze niedościgniony TOP1 seriali
  • Odpowiedz
@Ksiunc: ogladalem 1 sezon w czasie jak mial premiere i potem zapomnialem o nim :) po jakims czasie byl hype na bb i wszyscy sie podniecali. Stwierdzilem, ze obejrze za kilka latkak minie szał#!$%@?. Kilka lat wlasnie mija ;) a moze poczekam az sie skonczy better call saul :)
  • Odpowiedz
@kwmaster: o kurde. W pewnym momencie dotarłem do 6-go odcinka, nigdzie nie pojawiło mi się info, że nowe odcinki jeszcze będą i byłem #!$%@?, że tak z dupy się ten sezon skończył nagle! Ale będę oglądał jutro :3
  • Odpowiedz
Czy ja wiem, wciąż jestem ciekaw jak dojdzie do rozstania


@kwmaster: moim zdaniem ta mina chyba już dała na to odpowiedź, ona myślała że Jimmy przemawiał od serca o bracie, a okazało się że to była chłodna kalkulacja, bez cienia emocji, zawahania, skrupułów tak jakby kompletnie nic nie znaczył. Myślę że to ją zaskoczyło, i to bardzo, i dało znak zapytania co do jej relacji z nim.
  • Odpowiedz