Wpis z mikrobloga

Miraski, jaka kara dla Syna w trzeciej klasie za: brak koncentracji na lekcjach, rozmowy z kolegami, odwracanie się, niezaznaczanie prac domowych, bieganie po korytarzu, brak posłuszeństwa nauczycielom? No i oczywiście zatajenie tego wszystkiego.
#pytanie #rodzicielstwo
  • 99
  • Odpowiedz
@Andrzeju_wegiel_2137: o to to

co jak co ale potem na 'starosc' sie to oplaca bardziej niz cichy i ulozony mirek ktory nie umie o swoje zawalczyc, pracodawca go rucha, w sklepie janusze sie #!$%@? przed kolejke a na parkingu mu sie wpychaja w wolne miejsce przed maska :P
  • Odpowiedz
  • 3
@Agemaker Trzeba młodego cisnąć. Niech się uczy, będzie dyrektorem;) a na poważnie, to bardziej wkurzyło mnie to, że próbował to przed nami ukryć.

@jabadabadupka Jak tu chwalić, jak nie ma za co?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiszczak a kto się chwalił tym co #!$%@?ł w szkole? XD Bieganie po korytarzu? Przecież to trzecia klasa, lepiej żeby się ganiał z kolegami niż napierdzielał w smartfona. Rozmowy z kolegami? Chyba dosyć normalna sprawa, niezaznaczanie zadań domowych? Przynajmniej jak mama z tatą sprawdzą to nie zauważą, że coś było do roboty a majce spisze się na przerwie. Brak posłuszeństwa? No tutaj to zależy o co chodzi, ale ja też od małego
  • Odpowiedz
  • 0
@Agemaker Wiem, o co Ci chodzi, bo szczerze mówiąc nawet śmiechłem czytając ten esej nauczycielki na niego:) jest jednak druga strona medalu- granica reakcji. Póki jest młody nie można jej zbyt przesunąć, bo dzieci z natury to takie testery cierpliwości i wiecznie by strunę naciągał.
  • Odpowiedz