Wpis z mikrobloga

#drukarka #cokupic #komputery Drukarka do 400 zł, laserowa, monochromatyczna. Jaki model polecacie i dlaczego? Samsung SL-M2026W vs Brother HL-1210WE vs LaserJet Pro M15w ? Samsung podobno gubi WiFi, Brother odciska pionowe pasy, a do HP nie widzę tanich tonerów, jak po 99 zł min.. Testów się naczytałem. Drukarka do codziennego użytku w domu (dokumenty, kolorowanki). Musi być z WiFI stąd te trzy modele. Nie może być droga bo nie planuję większego drukowania jak kilka stron dziennie, a może i mniej. Grunt aby WiFi działało. W sumie cena tonera też nie odgrywa ważnej roli bo częściej jak raz na rok raczej nie wymienię go.
Pobierz Damaran - #drukarka #cokupic #komputery Drukarka do 400 zł, laserowa, monochromatyczn...
źródło: comment_ZgeY6TjmKutilPZSFZvd89pnwvv67d77.jpg
  • 9
@Damaran: brother tylko czasami robi pasy, raczej sporadycznie. Mam dcp 1610we, WiFi nie gubi, ładnie drukuje, toner tani. Jak nie chcesz skanrsa to poszukaj coś Brothera z duplexes, bo to jedyna opcja której umie brakuje
@putinex: teściowie mają HP z WiFi, niestety nie pamiętam modelu, ale to jeden z 1xxx tych podstawowych i działa od dobrych 8 lat. Tonery nie są drogie bo są zamienniki. Generalnie drukuje tylko tekst, więc nie będę płakał że rozdzielczość jest słaba, natomiast ten HP który wskazałem jest bardzo mały ale zbiera troche negatywnych opinii właśnie za jakość wydruku. Faktycznie, pisząc ten post dopiero wpadlem na to że przy wydajności rzędu
@Damaran: pamiętaj, że to co producent napisał przy tonerze, trzeba brać z dystansem, tonery na 1500 stron, których używam, wystarczają na ok 600-700 a koszt druku jednej strony to ok 5 - 7 groszy (w cenie wszystko, papier, toner oraz bębęn, który wymienia się co 10k stron)
@Damaran: Xerox Phaser 3260 (usb, eth, wifi), Phaser 3140 (tylko usb)

Toner na 2.5k stron / 35zł i duże podajniki na papier

@Damaran: Nie ma, MACAddress niezależnie od sprzętu powinien być podany na naklejce, zresztą możesz go sprawdzić np. podłączając do jakiekolwiek routera