Wpis z mikrobloga

Chyba ich zdrowo pogrzało, dzowni nachalna i wnerwiająca Pani, która chyba nie uważała na kursach telemarketingu, bo tylko mnie zdenerowała, przerwyaniem.. wchodzeniem w słowo, przeinaczanie moich słów. A wszystko do tego stopnia, że nawet jakby mi zaproponowała coś godnego uwagi, to w związku z jej zachowniem bym jej odmówił (a nie jestem z natury jakimś snobem czy mściwcem serio..). Jeszcze pod koniec.. widząc, że nie chce żeby mi wzamian za fremium (od którego odchodzą) włącząła jakiś inny pakiet. Tylko zostawiła jak jest, bez pakietu z #!$%@? 5 zł na koncie.. to zaczęła mi grozić, że wyłączy mi numer w ogóle i będzie on nieaktywny. Na moje pytanie "jak to, że przecież mam środki i mogę dzwonić za 19gr za minutę", zrobiła mi szybkie wyliczenie, że to i tak drożej, niż jakbym płacił miesiąc w miesiąc 3zł (zakładając że wygadam te 5zł które od prawie roku leży sobie spokojnie na koncie). Więc numer będzie nieaktywny.. jeżeli się nie zgodzę na subskrybcję 3zł miesięcznie ... no ludzie no .. #virginmobile nie idźcie tą drogą. Żałuję, że nie włączyłem nagrywania rozmowy.. bo byłby drugi "Badźyński bydlaku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i trochę ##!$%@? #bekazpodludzi bo inaczej nie umiem nazwać opychania pakietu za 3zł przez zastraszanie o dezaktywacji, dodam też #heheszki bo w sumie co śmiechłem już po #!$%@? to moje
  • 3
@kibiklops: Nie śledzę aktualizacji, ale zawsze do tej pory bylo tak, że jak nie miałeś pakietu to właśnie normalnie ściągało Ci ileś hajsu za transfer ileś za minutę rozmowy i 19gr za smsa. To się raczej nie zmieniło.. bo o to pytałem, to (nie)miła Pani kręciła na około byle nie powiedzieć czegoś, co potem może być uzyte przeciwko niej.