Wpis z mikrobloga

no i kurde bardzo dobry film w uniwersum #starwars
Dużo się dzieje, nie ma nudy, nie jest strasznie głupi, świetny Han Solo, przyjemne efekty, idealna space opera, która fajnie opisuje wątki Hana. No i nie ma wreszcie gwiazdy śmierci!
Disney to najlepsze co się przydarzyło gwiezdnym wojnom. Rozmach i jeden film na rok, a nie jakieś wojenki o pierwszą i drugą trylogię.
No i wiadomo już, że han strzelił pierwszy.
Te spin offy są lepsze od głównego wątku.
#film #solo #hansolo
g.....d - no i kurde bardzo dobry film w uniwersum #starwars
Dużo się dzieje, nie ma...

źródło: comment_J9HeiUjl4G5eUIdjf84Cw6rz2nKNgTKc.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Te spin offy są lepsze od głównego wątku.


@gwynebleid: Wystarczy żeby częstotliwość bezsensownych idiotyzmów w scenariuszu była mniejsza niż co 5 minut i film już jest lepszy od głównego wątku.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Źle się nie oglądało. Nie wiem dlaczego klapnął, ale jak na film wakacyjny to sprawnie zagrany, z bardzo dobrym klimatem i efektami, które absolutnie biją na głowę poprzednie części. Myślę, że problemem był główny aktor (nie jest zły), który nie kojarzy się z Fordem i infantylność fabuły. No ale to przygody młodego buntownika a nie wielka polityka. Większa przyjemność niż z SW: tLJ.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Przy budżecie powyżej 250mln: https://www.boxofficemojo.com/movies/?id=untitledhansolostarwarsanthologyfilm.htm

Byłem przekonany, że będzie gorzej. Z zasłyszanych opinii byłem przekonany, że będzie fatalnie. Ale po obejrzeniu okazało się, że nie jest źle. Czuć napacowanko, ale moim zdaniem 250mln to mocno przesadzona kwota za taki film. No ale przy problemach z reżyserami to w sumie nie dziwne (podobno to podwoiło budżet!).
  • Odpowiedz
po prostu główny wątek został #!$%@?


@budus2: Jak się daje kontrole nad scenariuszem osobie takiej jak Rian która sama z siebie mówi że jest beznadziejnym scenarzystą to takie są efekty.
  • Odpowiedz