Wpis z mikrobloga

Witam mam na imię Dawid i jestem osobą niepełnosprawną pewnie osobnik którego znam chłopak który posiada 12 lat i ma kanał na YouTube obraża i znieważa mojemu rodzina i moich rodziców na moim live na YouTube proszę żebyście mu dali łapki w dół pod jego filmikami na YouTube tak jak będzie miał dużo łapek w dół usunie kanał na YouTube znieważa też osoby niepełnosprawne Na internecie mnie inne osoby które są chore a ja mam upośledzenie w stopniu umiarkowanym jestem osobą niepełnosprawną podaję linka do jego kanału YouTube
#warszawa

https://www.youtube.com/channel/UCs4UEGP0H6MRXwZvMlI2tEg

Proszę was tylko o pomoc w tej sprawie odpisz czy w komentarzu Okej to pilne czy mi pomożecie
  • 17
Proszę was żebyście przestali mnie obrażać w komentarzach bo jestem osobą niepełnosprawną i mam upośledzenie w stopniu umiarkowanym to jest jedna rzecz Druga rzecz zakłada fikcyjne konta na YouTube gdzie dawał mi po 17 łapek w dół obraża moich rodziców i na dodatek tego zgrywa Kozaka obraża ludzi na Omegle na Skypie i na Facebooku tylko porządny hejt pod jego filmikami zmusił go do usunięcia kanału na YouTubie dlatego od hejtujcie gnojka