Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie! Dziś 14/100 DZIEŃ #nadetoxie od zielska! Obiecałem, że zrobię z tej okazji małe podsumowanie jeżeli chodzi tym razem o finanse. Często piszę o tym, że przez to, że przestałem jarać, jestem bardziej produktywny i zadowolony z życia, ale nie poruszałem jeszcze kwestii hajsowych. Zrobię to teraz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdybym pizgał #marihuana przez te 14 dni, zamiast podejmować decyzje o detoksie, to:
- wypaliłbym około 20 gram zielska (20x50 pln =1000 pln)
- odwiedziłbym McDonalda 7 razy, zostawiając tam zwykle około 20 pln za każdym razem (7x20 pln = 140 pln)
- wypiłbym 30 różnych energetykow, usredniajac cenę do 4 zl za jeden (30x4 pln = 120 pln)
- byłbym w Żabce 10 razy, kupując chipsy, pączki czy inne scierwo na gastro, zostawiając tam średnio po 15 pln (10x15 pln = 150 pln)
- zjadłbym 2 pizze, każda duża po 35 zl (2x35 pln = 70 pln)
- wydałbym na bilety miejskie i ubery, do dealera, do ziomkow itd (czyli na przejazdy, których by nie było gdyby nie pizg) około 80 zl

---

Co daje sumaryczna kwotę PONAD 1500 PLN - tyle pieniędzy zaoszczedziłem w dwa tygodnie.


Bez jarania czuje, że #dobrzeczlowiek dla samego siebie, bo nie tylko lepiej funkcjonuje (co widać w historii mojego tagu), ale też zwyczajnie zaoszczedzam opór dużo floty. Zaoszczedzony hajs zainwestuje w jakiś nowy mebel do biura, albo dwa :)

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #oswiadczenie #chwalesie #wygryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Chorziii z kasy firmowej... Więc to nie byla moja kasa, tylko kasa, która mialem na inwestycje, rozwoj działalności itd... Więc teraz mi ciężko z tego dołka finansowego wyjść. Dobrze że się ogarnąłem. Nie mogę powiedzieć, ze "w pore", bo.. No przebimbalem niestety dużo za dużo..
  • Odpowiedz
@Turbator: no spoko, ja rozumiem, to teraz siądz i zastanow sie czy palenie gibona za gibonem ma sens, pal ile wlezie, ale sam wiem ze takie palenie nie ma sensu, bo nie zwieksza fazy, to juz lepiej fajke zajarac, a gibona godzine pozniej.
  • Odpowiedz